McDonald’s priamo k tvojim dverám? Oddnes realita

  • McDonald's ti doručí jedlo zo 4 bratislavských reštaurácií
  • O rýchlu donášku sa postará Wolt
  • Objednáš si jednoducho cez aplikáciu Wolt alebo priamo na stránke reštaurácie
Unsplash/McDonald's Slovensko
  • McDonald's ti doručí jedlo zo 4 bratislavských reštaurácií
  • O rýchlu donášku sa postará Wolt
  • Objednáš si jednoducho cez aplikáciu Wolt alebo priamo na stránke reštaurácie

To, čo je v iných krajinách bežné už dlho, stáva sa aj u nás. McDonald’s v pilotnej fáze spúšťa donáškovú službu McDelivery.

Fastfoodová sieť reštaurácií oznámila informáciu o tom, že sa rozvoz chystá práve začiatkom nového roka, ešte v novembri minulého roka. V susednom Česku si môžu doručenie obľúbených jedál užívať nadšenci tejto siete už od novembra minulého roku.

Čítaj viac TU>>McDonald’s potvrdil, že plánuje spustiť donášku jedál aj na Slovensku

zdroj: McDonald's

Reagujú na dopyt

Po Čechách pokračujú na Slovensku. „Službu McDelivery sme sa rozhodli spustiť v rámci testovacej verzie v štyroch bratislavských reštauráciách. Veríme, že služba splní očakávania našich zákazníkov, ktorí budú službu využívať v spádovej oblasti v okolí vybraných reštaurácií,“ vysvetľuje Tomasz Rogacz, generálny riaditeľ McDonald’s pre ČR a SR.

Dostupná pre rozvoz by mala byť takmer celá ponuka s výnimkou produktov z kaviarenskej časti McCafé. Rozvoz bude fungovať v úvodnom režime zo 4 pobočiek McDonald’s v Bratislave: Aupark, Budatínska, Prievozská a Račianska.

Kuriéri z Woltu doručia v týchto častiach mesta McMenu k zákazníkovi za 25 minút. Objednávky si môžeš v dosahu do 2,5 km z uvedených reštaurácií objednať v aplikácii Wolt alebo na stránke www.wolt.sk/mcdonalds, a to  každý deň od 11.00 do 22.00 hod.

zdroj: McDonald's

Aplikácia bude s tebou komunikovať intuitívne, napríklad v zobrazovaní reštaurácií, ktoré sú nielenže v rádiuse doručenia, ale cez algoritmus, ktorý kombinuje preferencie zákazníka, vzdialenosť od neho a čas doručenia.

Čítaj viac TU>>McDonald’s má v Bratislave jedlo „s donáškou“ a pripravuje 100 % recyklovateľné obaly

Tým, že sa do projektu zapojila aj spoločnosť Wolt, nemusíš sa báť, že životné prostredie bude trpieť. Jedlo z Mekáča ti prinesie človek na bicykli.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech