Mediálna udalosť roka zbúrala internet: Debata Leško verzus Kaliňák „zhodila“ web Startitup

  • Duel Leško verzus Kaliňák prilákal na web Startitup tisícky ľudí
  • Záujem bol taký veľký, že server nevydržal nápor a zaznamenali sme výpadok
erik kaliňák marián leško startitup diskusia
Reprofoto: Startitup
  • Duel Leško verzus Kaliňák prilákal na web Startitup tisícky ľudí
  • Záujem bol taký veľký, že server nevydržal nápor a zaznamenali sme výpadok

Mediálna udalosť roka teraz LIVE na webe Startitup. V živej debate s Martinom Čeligom vystúpia politik Erik Kaliňák zo strany Smer-SSD a komentátor Denníka N Marián Leško. Záujem o debatu Leško verzus Kaliňák bol obrovský, návštevnosť webu Startitup vystúpila na tisíce ľudí. Záujem bol taký veľký, že náš server nevydržal nápor a na niekoľko minút zaznamenal výpadok.

Očakávaná debata prichádza po tom, ako podpredseda vládnej strany konfrontoval známeho novinára v nočných hodinách.

Nočná pouličná konfrontácia medzi poslancom Smeru Erikom Kaliňákom ml. a známym novinárom Mariánom Leškom sa stala predmetom značnej pozornosti. Incident sa odohral po tom, ako Leško opúšťal verejnú debatu v bratislavskom Divadle P. O. Hviezdoslava. Kaliňák, ktorý celú situáciu zaznamenával, sa pokúsil novinára vyspovedať na ulici. Jeho otázky však Leško ignoroval a situáciu opísal ako pokus o vnútenie neželaných pravidiel.

Leško neskôr povedal, že nie je proti diskusii s Erikom Kaliňákom, keby bola moderovaná objektívnou treťou stranou napríklad na portáli Startitup.

Startitup prijal výzvu a moderátor Martin Čeliga v štúdiu privítal Mariána Leška a Erika Kaliňáka. Diskusia vzbudila naozaj veľký rozruch. Na sociálnej sieti sa ňou pochválila aj bratislavská pobočka strany Smer-SSD.

Satirická stránka Zomri vytvorila na túto tému hneď niekoľko príspevkov, na platforme YouTube debatu sledovali tisícky ľudí a záujem o webstránky Startitup bol taký veľký, že na niekoľko minút došlo k výpadku celého webu. Livestream z debaty bude dostupný na našom webe a na Youtube.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá