Milan Lasica v rozhovore pre Startitup: Jediné, čo nás zachráni pred panikou, je humor

  • V nedeľu 18. júla zomrel komik a herec Milan Lasica
  • Prinášame ti rozhovor, ktorý poskytol pre Startitup vo februári tohto roka
Lasica DK thumb no text
  • V nedeľu 18. júla zomrel komik a herec Milan Lasica
  • Prinášame ti rozhovor, ktorý poskytol pre Startitup vo februári tohto roka

V nedeľu 18 júla 2021 nás opustila egenda hereckého, režisérskeho i humoristického sveta, Milan Lasica. Velikán svojej doby aj súčasnosti svojimi trefnými hláškami a nenapodobiteľným pohľadom na svet zabával divákov celé dekády. Vo februári bol hosťom Šimona Žďárského v Startitup diskusnom klube.

Milan Lasica hovorí, že práve počas pandémie potrebujeme humor ako soľ. Hovorí, že sranda sa dá robiť zo všetkého, aj z vakcíny – najprv sa ale treba nechať zaočkovať. Ako Milan Lasica vníma ruskú vakcínu Sputnik?

Svoju mladosť prežil počas komunistického režimu a mal s ním pletky kvôli rozličným názorom a videniu sveta. Vraví, že aj napriek úspešným vakcináciám s ruskými vakcínami v minulých desaťročiach má k Sputniku prirodzenú nedôveru a počkal by, čo povie Európska únia.

Ako vidí obľúbený scenárista a zabávač zvládanie pandémie touto vládou? Čo hovorí na rastúcu nervozitu národa a celospoločenskú skepsu? Dá sa z toho dostať von? To všetko a oveľa viac sa dozvieš v Startitup Diskusnom Klube so Šimon Žďárským.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK