Miliardár Mompha Junior vlastní obrovské domy a luxusné autá. Je tu však háčik – má iba 10 rokov

  • Mompha Junior je dôkazom toho, že aj deti môžu byť bohaté
  • Vďačí za to svojmu otcovi
  • Ten však nepodnikal úplne čestne
Mompha Junior
  • Mompha Junior je dôkazom toho, že aj deti môžu byť bohaté
  • Vďačí za to svojmu otcovi
  • Ten však nepodnikal úplne čestne

Jeho profil na Instagrame je ako galéria luxusného života plného peňazí. Nájdeš tu fotografie zo súkromného lietadla, značkové oblečenie, honosné jedlo a rýchle, no drahé autá. Niet pochýb o tom, že vlastník profilu nemá núdzu o bohatstvo.

Reč je o chlapcovi, ktorého prezývajú Mompha Junior. Ako uvádza The Advertiser, jeho skutočné meno je Muhammed Awal Mustapha a patrí do skupiny miliardárov. Jediný háčik je v tom,  že tento chlapec len pred pár mesiacmi dovŕšil 10 rokov.

Plná garáž áut, no nemôže ich šoférovať

Mompha Junior pochádza z Nigérie a podľa všetkého patrí k najmladším miliardárom na svete. Vlastnými rukami sa však o také veľké bohatstvo ani zďaleka nepričinil. Za všetko vďačí najmä svojmu otcovi.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mompha junior 🔵 (@mompha.junior)

Zaujímavé je, že tento chlapec žije úplne iný život ako väčšina jeho rovesníkov. Kým iné deti sa tešia z cestovania vo vlaku, on lietal súkromným lietadlom skôr, ako začal chodiť do školy. Informuje o tom The Sun.

Nehovoriac o tom, že jeho garáž je plná drahých áut. A to aj napriek faktu, že Mompha Junior je na šoférovanie primladý. Zatiaľ mu tak tieto autá stačia na to, aby nimi zaplavoval sociálne siete.

Na narodeniny dostal dom

Pripadá ti to nereálne? Tak sa podrž, pretože len 10-ročný chlapec vlastní aj nehnuteľnosť. A nie je to obyčajný dom. Ako uvádza The Mirror, skôr ide o obrovské sídlo.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroje: Advertiser, The Mirror, The Sun, Clacified, The Teal Mango

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá