Milionár Patrik Tkáč otvára na Slovensku prvé potraviny. Nakúpiš v nich 24 hodín denne, 7 dní v týždni

  • Spoluvlastník spoločnosti J&T, milionár Patrik Tkáč má s bratislavskou mestskou časťou Devín naozaj veľké plány
  • Najnovšie tu otvára podľa jeho slov najlepšie obecné potraviny na Slovensku
Facebook/Patrik Tkac, Potraviny od našich
  • Spoluvlastník spoločnosti J&T, milionár Patrik Tkáč má s bratislavskou mestskou časťou Devín naozaj veľké plány
  • Najnovšie tu otvára podľa jeho slov najlepšie obecné potraviny na Slovensku

Počul si už o projekte s názvom „Potraviny od našich“ ? Ide o prevádzku, ktorá vyrastá v bratislavskej mestskej časti Devín. Ako napovedá aj samotný názov, zameraná je na ponuku tradičných, slovenských, zdravých a poctivých výrobkov.

Nakúpiš kedykoľvek

Pri vstupe do prevádzky sa nachádza digitálny kiosk, v ktorom sa môžu zákazníci zaregistrovať. Tkáč vysvetľuje, že registrovaní zákazníci dostanú okrem množstva iných služieb a výhod automaticky aj 5 % odmenu.

zdroj: Potraviny od našich

„Z tejto odmeny polovička patrí klientovi a druhá polovička pôjde na spoločný fond rozvoja Devína. Nie je to bežná zľava. Budeme sa snažiť, aby mali všetky výrobky porovnateľné ceny s konkurenciou a o niečo nižšie. Navyše budeme transparentne komunikovať hospodárenie potravín,“ tvrdí.

Navrhuje, aby každý rok o fonde rozhodovalo 5 najväčších registrovaných klientov a 5 náhodne vylosovaných registrovaných klientov. Štart registrácie ako aj samotné otvorenie predajne je predbežne naplánované na 2. novembra 2021.

V praxi stačí v registračnom termináli pri dverách kliknúť na tlačidlo „Registrovať“ a vyplniť svoje základné údaje v rámci vernostného programu. Vypíšeš tu aj telefónne číslo, ktoré podľa Tkáča slúži ako hlavný spoj medzi tímom predajne a klientom.

„Veľmi dôležité pre to, aby ste sa vedeli dostať do potravín mimo obchodných hodín a aby sme vás vedeli rozpoznať pri platení a získaní histórie vašich nákupov, je zoskenovanie celej tváre. V tom momente ste registrovaný a pokúsime sa, aby čo najskôr fungovali všetky služby, ktoré sú s tým spojené.“

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie