Miluješ cestovanie? Tieto 3 appky rozhodne musíš mať

  • Čo nesmie chýbať v tvojom cestovateľskom batohu? Oblečenie, doklady a, samozrejme, mobil
  • Aplikácie, kde nájdeš najlacnejšie letenky, zistíš všetko o najbližších eventoch a zarezervuješ to najlepšie ubytko, sa vždy zídu
prague-1168302_1280
pixabay.com
  • Čo nesmie chýbať v tvojom cestovateľskom batohu? Oblečenie, doklady a, samozrejme, mobil
  • Aplikácie, kde nájdeš najlacnejšie letenky, zistíš všetko o najbližších eventoch a zarezervuješ to najlepšie ubytko, sa vždy zídu

Lacné cestovanie je vymoženosťou dnešnej doby a za pár eur sa dostaneš aj na druhý koniec sveta. Nie je to však len o tom zobrať batoh a utekať do cudzej krajiny, ale na cestu sa musíš poriadne pripraviť. Aj keď je na trhu množstvo aplikácií, ak si do mobilu stiahneš tieto tri, všetky najdôležitejšie informácie budeš mať vždy poruke.

1. Kiwi.com

Každý má svoj spôsob, ako nájsť tie najlepšie ceny leteniek. Niekto stále bombarduje svojich kamošov otázkami, iný sleduje všetky možné funpage na facebooku, weby a aplikácie. Medzi takéto šikovné appky patrí aj Kiwi.com, kde si zarezervuješ tie najlacnejšie letenky v plánovanej destinácii, vybrať si môžeš z viac než šiestich stoviek leteckých spoločností, rezervácia je bezpečná, môžeš si zvoliť jeden zo 17 jazykov a cestovné dokumenty máš vždy poruke, aj keď si online.

2. Eventland – where to + top events

Stiahni si túto super appku, vyber si z dvanástich lokalít (nechýba Rím, Krakov, Dubai či Vysoké Tatry) a vytvor si vlastný list eventov, ktoré chceš na svojom najbližšom tripe navštíviť. Vďaka Eventlandu budeš vedieť o všetkom, čo sa deje navôkol a rovno aj ceny vstupného na platených akciách. Nechýbajú ani tipy na krásne parky, aktuálne výstavy a street eventy alebo personalizované mapky, podľa ktorých sa budeš vedieť ľahko orientovať. Skvelé je, že do appky pridávajú konkrétne podujatia ľudia, ktorí sa na mieste nachádzajú alebo sledujú všetko, čo sa navôkol deje, takže informácie sú overené. Dokonca môžeš Eventland použiť aj ako marketingový nástroj a pozvať okolie do svojho showroomu alebo chceš spoznať nových ľudí na party vo svojom byte? Takže otázkou zostáva… čo robíš tento víkend? Navštív všetky možné vianočné trhy európskych metropol, kultúrne sa vyži na 18. ročníku festivalu nemých filmov v Krakove alebo skoč na party Urban City Garden do Viedne. Neoľutuješ.

 

3. HotelTonight – Amazing Deals

Toto je aplikácia stvorená pre zábudlivcov. Last minule ubytovanie za prijateľné ceny si zabookuješ za pár sekúnd. Môžeš si vybrať z troch hlavných kategórií – Basic, Hip a Luxe, máš prehľad o vzdialenostiach, 24 hodinovú pomoc na telefóne. Appka je veľmi dobre hodnotená a nájdeš tu všetky najznámejšie cestovateľské destinácie. Monaco, Dubai, Rím, ale aj Sydney či San Francisco.

Tento článok vznikol v spolupráci s Eventland

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech