Mimoriadna tragédia v Sládkovičove: Tehotnú matku niekto smrteľne bodol

  • Hrozivá udalosť sa stala na Fučíkovej ulici
  • Ženu pravdepodobne napadli
  • Podľa obyvateľov ju našiel syn
Polícia na cestách.
Mimoriadna tragédia v Sládkovičove: Tehotnú matku niekto smrteľne bodol TASR/František Iván
  • Hrozivá udalosť sa stala na Fučíkovej ulici
  • Ženu pravdepodobne napadli
  • Podľa obyvateľov ju našiel syn

Portál tvnoviny.sk zverejnil informácie o tragickej smrti len tridsaťtriročnej mamičky. Tehotnú ženu našli s bodnou ranou na bruchu, ktorá sa jej stala osudnou. Televízia Markíza píše, že žena následkom zranení podľahla a zahynula. Rovnako neprežilo ani nenarodené dieťatko, dopĺňa portál. Podľa dostupných informácií je pravdepodobné, že ju niekto napadol. Aktuálne informácie naznačujú, že to mal byť manžel.

Televízia Joj zas na svojom webe dopĺňa, že k hroznému nešťastiu malo dôjsť na Fúčikovej ulici v Sládkovičove. Priestor domu je opáskovaný a dorazili aj záchranné zložky. Ženu mal podľa nich nájsť jej len 12-ročný syn, ktorí záchranárov zmobilizoval. Vyplýva to z výpovedí obyvateľov. Chlapec bol podľa Markízy na druhom stupni základnej školy.

Konal v amoku

Markíza dodáva, že informácie o tom, v ktorom mesiaci tehotenstva zosnulá Monika bola, sa líšia. Upozorňujú, že prvotné správy hovorili o deviatom mesiaci, iné zdroje hovoria o štvrtom či počiatočnom štádiu.

Portál tiež špekuluje o motíve. Píšu, že tragédia by mohla súvisieť s bývalým priateľom ženy, ktorý bol pôvodom zo Srbska. Podľa informácií tvnoviny sa v utorok ráno rozhodol ukončiť svoj život. Dnes v dopoludňajších hodinách mal po tomto skutku skočiť medzi Sládkovičovom a Galantou pod vlak, dodávajú.

Večer už televízia Joj ozrejmila, že žena mala byť asi v 4. mesiaci tehotenstva. Doobeda vraj chcela ísť do práce, čo sa jej partnerovi Jasmínovi zrejme nepáčilo. Píšu, že pravdepodobne v amoku mal schytiť nôž a bodnúť ju priamo do brucha. Potom si mal podľa informácií televízie uvedomiť, čo urobil, vybehol z domu von a namieril si to mal na neďalekú vlakovú stanicu. Tam skočil pod vlak.

Polícia prípad preveruje

Na sociálnej sieti sa ku prípadu vyjadrila aj polícia. Tragédiu v Sládkovičove preverujú a potvrdzujú, že na mieste zasahujú viaceré zložky. „Policajti prijali oznámenie o náleze osoby bez známok života v Sládkovičove,“ napísali príslušníci policajného zboru v Trnavskom kraji vo svojom statuse.

Polícia momentálne vykonáva prvotné úkony na mieste činu. „Udalosť preverujeme v súvislosti s podozrením na násilný trestný čin. Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to situácia dovolí,“ uzavreli. Čo sa presne stalo je stále predmetom vyšetrovania.

Podľa TV Joj na miesto ešte doobeda dorazili záchranári, ale už jej pomôcť nedokázali, jej zranenia boli príliš vážne. „Na miesto sme vyslali ambulanciu rýchlej lekárskej pomoci. Lekár žiaľ už len mohol konštatovať úmrtie,“ znelo vyhlásenie hovorkyne Operačného strediska ZZS Petry Klimešovej pre televíziu.

Dolĺňajú, že Monika bola podľa slov miestnych ľudí rozvedená a 12-ročného syna mala z predchádzajúceho manželstva. Pred asi štyrmi rokmi si v dedine kúpila rodinný dom, kde žila so svojím synom a súčasným partnerom Jasmínom. S ním čakala aj dieťa. Susedia ich vraj veľmi nevídali, ale z domu nikdy hádky nepočuli.

„Ja som iba počul, že ten, čo ju bodol spáchal samovraždu, že sa hodil tuto pod vlak. Niekedy okolo 7.00 h ráno sa to malo vzniknúť,“ uviedol jeden z obyvateľov obce pre noviny.sk. „V úseku Galanta – Sládkovičovo rýchlik zrazil a usmrtil muža neoprávnene sa nachádzajúceho v koľajisku,“ uviedla hovorkyňa ŽSR Vladimíra Bahýlová.

Zdroje: tvnoviny.sk, noviny.sk

Najnovšie videá

Trendové videá