MIMORIADNE: Elon Musk prisľúbil STARTITUPu exkluzívny rozhovor a live stream

  • Zdá sa, že frekventované publikovanie článkov o Elonovi Muskovi prinieslo svoje ovocie v podobe samotného Elona.
eloncover
archív Startitup/
  • Zdá sa, že frekventované publikovanie článkov o Elonovi Muskovi prinieslo svoje ovocie v podobe samotného Elona.

Hyperloop Transportation Technologies (HTT) je americká výskumná spoločnosť, ktorá sa u nás dostala do povedomia najmä vďaka svojmu zámeru výstavby trate Hyperloop na Slovensku. Vznik spoločnosti v roku 2013 naštartovalo rozhodnutie Elona Muska, sprístupniť svoj koncept dopravného systému Hyperloop Alpha formou open source.

foto:archív:startitup

Dnes je Elon Musk akousi dozornou rukou nad činnosťou firmy, ktorá prináša koncept Hyperloop aj do našich končín. Šéf spoločnosti  HTT Dirk Ahlborn sa vyjadril, že Slovensko vníma ako potenciálnu bránu do Európy. Aj preto je už v plnom prúde výstavba bratislavskej pobočky HTT, ako aj príprava konferencie, na ktorú Slovensko len tak ľahko nezabudne.

Do našej redakcie sa dostali exkluzívne informácie o plánovanej konferencii organizovanej spoločnosťou HTT. Tá sa bude konať už budúci mesiac v Bratislave. Účasť potvrdil aj Elon Musk, ktorý sa vyjadril, že si rád pozrie historické centrum Viedne a pekné slovenské ženy.

foto:archív:startitup

Na konferencii sa budú preberať plány týkajúce sa budovania Hyperloopu, na ktorom dnes spolupracujú 3 slovenské spoločnosti, a to RV Magnetics, c2i a Ixworx, ktorých riaditelia preberú svoje návrhy s hlavou spoločnosti Tesla – Elonom Muskom, a to priamo  v Bratislave.

Elonovi Muskovi sa návšteva našej krajiny mimoriadne pozdáva, a to predovšetkým kvôli blízkosti viedenského letiska a možnosti vyskúšať si nové bratislavské električky. Ako hlavnému mediálnemu partnerovi konferencie HTT nám Elon Musk potvrdil exkluzívny rozhovor aj s live streamom počas, ktorého mu môžeš položiť otázku aj ty.

foto:archív:startitup

Momentálne sme v štádiu zisťovania, aké sú Elonove hviezde maniera a požiadavky. Elon nás má navštíviť priamo na terase v STARTITUP. V plnom prúde je už výber toho najlepšieho slovenského alkoholu, bryndzových halušiek a štrúdle, ktorou ho chceme pohostiť. Ak viete o alergénoch, na ktoré je Elon Musk citlivý, napíšte nám správu na adresu: [email protected]íl.sk . Za všetky tipy a nenávistné komentáre vopred ďakujeme.

Všetkým prajeme príjemný 1. apríl plný nadhľadu dobrej nálady a nech vás už dnes nikto nenachytá.

zdroj:cosityurobilpreprvyapril.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech