Minister obrany podáva trestné oznámenia: Nedopustím, aby si niekto vybíjal svoj primitivizmus na mojich deťoch

  • Minister Obrany čelí v poslednej dobe vyhrážkam nielen voči sebe, ale aj voči svojej rodine
  • Rozhodol sa preto rázne zakročiť a na autorov vyhrážok podáva až sedem trestných oznámení
Jaroslav naď
TASR/Martin Baumann, Facebook/Jaro Naď
  • Minister Obrany čelí v poslednej dobe vyhrážkam nielen voči sebe, ale aj voči svojej rodine
  • Rozhodol sa preto rázne zakročiť a na autorov vyhrážok podáva až sedem trestných oznámení

Minister obrany Jaroslav Naď stratil trpezlivosť s hejtermi. Rozhodol sa podať až sedem trestných oznámení na osoby, ktoré sa na internete vyhrážali jeho rodine. Viacerí ľudia v komentároch prajú jeho deťom smrť, chcú ich „zamordovať“ a „poslať do neba“.

Stačilo! To, že ako politicky aktívna osoba mám strpieť vyššiu mieru útokov voči mojej osobe, to beriem. Aj to, že tie útoky sú veľakrát vyslovene vulgárne a odporné. Ale to, že sa kadejaký, s prepáčením ľudský odpad, vyhráža vraždou nielen mňa, ale dokonca aj mojich detí, tak to trpieť nebudem,“ píše na Facebooku Naď.
 

A DOSŤ! 7 TRESTNÝCH OZNÁMENÍ!Stačilo! To, že ako politicky aktívna osoba mám strpieť vyššiu mieru útokov voči mojej…

Posted by Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO on Monday, December 14, 2020

Na Facebooku sa pod fotografiou ministra a s jeho rodinou rozbehla naozaj vulgárna „debata“. Viacerí používatelia siete komentujú, že by bolo najlepšie s ministrom aj celou jeho rodinou skoncovať. Niektoré profilové fotografie autorov nenávistných komentárov majú rámiky s logom opozičnej politickej strany ĽSNS.

Minister obrany však má toho podľa vlastných slov dosť. Podal už päť trestných oznámení, pričom toto číslo nemusí byť konečné. Ďalšie dve trestné oznámenia podali bezpečnostné zložky štátu.

V nedeľu pribudlo iba 505 nových prípadov koronavírusu. Máme ale desiatky nových úmrtí

Minister na brífingu pred rokovaním vlády priblížil, že niektorí obvinení sa pri konfrontácii rozplakali a tvrdili, že nenávistné komentáre napísali pod vplyvom alkoholu. Jaroslav Naď sa však rozhodol byť nekompromisný.

Rovnako upozorňujem, že napriek tomu, že viacerí podozriví teraz vyplakávajú, že oni to tak nemysleli, budem trvať na svojom. A pripomínam, že keďže je vyhlásený núdzový stav, tresty sú vysoké. Kto chce kam, pomôžme mu tam. Špiny,“ uzavrel v statuse.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech