Mladý pár ukázal krásu našej krajiny v novom dychberúcom videu

  • Martin a Mima z Hike The World predstavili 31 najčarovnejších miest Slovenska
  • Zábery do videa zbierali celé dva roky
Zdroj: Hike The World
Hike The World
  • Martin a Mima z Hike The World predstavili 31 najčarovnejších miest Slovenska
  • Zábery do videa zbierali celé dva roky

Martin a Mima sú mladý pár, ktorý odišiel zo stereotypnej práce, aby sa naplno venoval svojmu snu. Obaja cestujú po Slovensku a prostredníctvom sociálnych sietí ukazujú ľuďom to najkrajšie z našej krajiny.

Ich stránky zapĺňajú dychberúce zábery slovenských hôr, historických uličiek miest, hradov a malebných dediniek. Už v máji v minulom roku sme ti s nimi priniesli rozhovor.

Viac čítaj TU>>Sympatickí Slováci z projektu Hike the World prichádzajú s ďalším dychberúcim videom

S tvorbou sa dvojici darí a niektoré z ich videá majú desaťtisícové zhliadnutia. Ich najnovší počin – SLOVAKIA – TOP 31 places you need to see získava zaslúženú pozornosť. Pár v ňom vybral najočarujúcejšie miesta našej krajiny a zábery naň zbieral roky. Nájdeš tu také skvosty ako Čičmany, Vysoké Tatry, Slovenský raj, Oravský hrad, Bojnický zámok, Telgártsku slučku a mnohé ďalšie.

„Po našom veľmi úspešnom virálnom videu, ktoré videlo celosvetovo viac ako 4 milióny ľudí, sme chceli spraviť pokračovanie a zahrnúť do neho ešte viac krásnych miest o Slovensku. Zábery sme získavali takmer dva roky a našim najobľúbenejším sú určite Vysoké Tatry, z miest je to Banská Štiavnica,“ vyjadrili si blogeri pre Startitup.

Podobný úspech dvojica slávila aj s videom z marca, kde vybrali dvanásť najkrajších lokalít Slovenska. Za tri dni vtedy dosiahli viac ako 40-tisíc pozretí.

Zdroj: Youtube Hike The World

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech