„Moja babka z 0 na 100 za 3 sekundy v novom GTR-ku.“ Koza Bobkov vydal virál, za pár hodín má tisíce zhliadnutí

  • Koza Bobkov je influencer, ktorý obľubuje autá a zabáva fanúšikov netradičným humorom
  • Pred novým rokom si pre fanúšikov pripravil netradičné video, stal sa z neho virál
YT/kozabobkov
YT/kozabobkov
  • Koza Bobkov je influencer, ktorý obľubuje autá a zabáva fanúšikov netradičným humorom
  • Pred novým rokom si pre fanúšikov pripravil netradičné video, stal sa z neho virál

Koza Bobkov sa snažil presadiť vo svete stand-up humoru na Slovensku, no nešlo to tak, ako si predstavoval. Následne sa presťahoval do USA, kde našiel zmysel svojho života – autá. Popri biznise v zahraničí natáča aj videá a teší sa veľkej popularite.

Na YouTube ho už odoberá takmer 110 000 ľudí a počet stále rastie.

Followeri mu pribúdajú aj na Instagrame. Len nedávno dosiahol hranicu rovných 100 000.

Logo

PHP developer Hyperia s.r.o.

2000 - 3000 €
mesačne
mesačne

Najnovším videom prekvapil svojich fanúšikov. Koza Bobkov, vlastným menom Dávid Matejíček, previezol svoju babku na novom GTR-ku. Najskôr sa jej opýtal, či sa nebojí rýchlych jázd, na čo odpovedala, že jej to je celé jedno.

Konverzácia pokračovala klasickým rozhovorom medzi babkou a vnukom, až dokým Koza Bobkov nešliapol na plyn. Nakoniec si to jeho babka rozmyslela.

„Keď ide o autá, chcem z nich ľuďom preniesť pocity na obrazovku. Ide mi o to, aby sa ľudia pri pozeraní na moje videá zabavili, ale aj niečo cítili. Napríklad, aký je to pocit sedieť v danom aute, alebo ako sa v ňom cítim ja, či som nejako emočne naladený. Podľa toho, aké mám na videá reakcie, vyzerá to tak, že sa mi celkom darí. Samozrejme, že to nebol môj biznis plán. Je to niečo, čo mi ide prirodzene,“ povedal ešte v minulosti Dávid pre Startitup.

,,Mladí chlapci majú na Slovensku športiaky a biznisy, veci, ktoré neboli bežné, keď som bol mladší. Vidím, že tá infraštruktúra sa všade kompletne mení a vyzerá to tu inak,“ vysvetľuje svoj pohľad na dnešný rýchly svet influencer. 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie