Muž vymyslel systém, vďaka ktorému premieňa všetky svoje tikety na výhry

  • Znie to dosť neuveriteľne, ale tomuto mužovi sa to naozaj darí. A to bez rizika a akejkoľvek straty.
collage
twitter.com / pinterest.com
  • Znie to dosť neuveriteľne, ale tomuto mužovi sa to naozaj darí. A to bez rizika a akejkoľvek straty.

Richard Saul, bývalý učiteľ matematiky pochádzajúci z anglického Camden Townu, prišiel na systém, vďaka ktorému sa mu darí stále vyhrávať. Už niekoľko rokov sa venuje stávkovaniu v oblasti konských dostihov, kam už vrazil nemalé peniaze – desaťtisíce libier.

Hoci sa sám nazýva „kúzelníkom“ v tejto oblasti a táto aktivita sa stala jeho vášnivou záľubou, narazil tu na jeden problém. Jeho sláva nadobudla aj negatívny rozmer, keď zistil, že sa stal pre stávkové kancelárie veľkým postrachom. Väčšina z nich sa dokonca rozhodla, že jeho tikety už prijímať nebudú.

Richarda to samozrejme pobúrilo. Tvrdí, že priemerný stávkujúci by nikdy neprišiel na to, ako to on robí. Dokonca sa mu stalo, že keď si chcel tiket podať, zamestnanci sa na chvíľu stiahli, aby si mohli zatelefonovať, a následne mu tiket prijať odmietli. A hoci všetky tieto peripetie chcel obísť online, neprešlo mu to ani tak.

zdroj: pinterest.com

Podanie tiketu predstavuje pre neho vcelku rýchly zárobok. Ako sám tvrdí, trvá mu to približne 20 minút, kým ho vyplní. Vyžaduje si to však maximálne sústredenie, pretože kurzy sa neustále menia. A aj keď nevyhrá zakaždým nejaké enormné sumy, stále sa mu to oplatí.

Čo teda stojí za úspechom tohto britského stávkara? Je pochopiteľné, že Richard svoj recept na výhru verejnosti úplne neprezradí. Keďže je však považovaný za matematického experta, celý systém je postavený práve na matematických a logických dedukciách. Prezradil, že podstatou celého systému je hra s kurzami, pričom si musí dávať dobrý pozor aj na samotnú kombináciu tipov tak, aby v žiadnom prípade nemohol prehrať.

A hoci si stávkové kancelárie uvedomujú, že voči tomuto mužovi nie sú úplne spravodlivé, uviedli, že toto opatrenie bolo pre nich nevyhnutné. Boli vystrašení z toho, že by mohli kvôli nemu skrachovať. Napokon, zásada úplného zákazu alebo obmedzovania veľkosti a frekvencie stávok pri hráčoch, ktorí vyhrávajú príliš často a veľa, nie je v oblasti stávkovania žiadnou novinkou.

Zdroj: odditycentral.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK