Muž z Matovičovho videa je známa firma. Odsúdili ho za výtržníctvo, keď strieľal z expanznej pištole

  • Premiér Igor Matovič zdieľal video s údajným organizátorom protestov Petrom Sihelským
  • Sihelský na ňom demonštruje svoje znalosti oblasti výbušnín a nástražných zariadení
  • Muž je pre políciu známa firma, sám býval policajtom, dnes je vodcom "revolúcie"
Matovič prostest
TASR/Martin Baumann, Jaroslav Novák
  • Premiér Igor Matovič zdieľal video s údajným organizátorom protestov Petrom Sihelským
  • Sihelský na ňom demonštruje svoje znalosti oblasti výbušnín a nástražných zariadení
  • Muž je pre políciu známa firma, sám býval policajtom, dnes je vodcom "revolúcie"

„Ja som normálny človek, nie som psychický narušený len som odhodlaný na všetko, a to mi verte, že na všetko,“ s týmito slovami začína video údajného organizátora protestov Petra Sihelského, ktoré zdieľal na sociálnej sieti premiér Igor Matovič. O aké protesty sa má jednať nie je špecifikované, no predpokladajme, že ide o protest, ktorý sa uskutoční 17. novembra v Bratislave. Zúčastnia sa ho aj Andrej Danko, Kotlebovci a k účasti vyzýva aj Smer – SD.

Na videu demonštroval svoje znalosti

Sihelský na ňom demonštruje svoje znalosti v oblasti výbušnín a nástražných zariadení.

„TNT, dynamit, časovač z to vyrobím bombu nie je problém. Buď bombu s hodinkami alebo na pohybový senzor, alebo na diaľkové ovládanie primitívneho zvončeka,“ uvádza Sihelský. Ďalej na ňom ukazuje auto, v ktorom má „špeciálne systémy.“ Podobný systém má obsahovať aj jeho vesta, ale oveľa „sofistikovanejší.“

V ďalšej časti videa priamo demonštruje účinnosť svojho nástražného a obranného systému, keď sa vyleje technický benzín z nástrahy nad dverami, ten sa následne rozleje po dlážke, a chystá Sihelský sa ho zapáliť a práve tu video končí.

Sihelský je známa firma

Peter Sihelský pravdepodobne nebude hlavný organizátor protestov ale rád sa ich zúčastňuje. Podľa poslanca NR SR a blogera Jána Benčíka sa mal zúčastniť aj októbrových protestov pred Úradom vlády. 

Tento bývalý policajt, ktorý bol odsúdený z výtržníctva, keď pri nedovolenom zhromaždení vystrelil z expanznej pištole, je aj nenápadný vodca revolúcie, aspoň on sám sa tak označuje.

Slovenskí branci pobehujú ozbrojení po lesoch, šíria nenávisť o Rómoch a LGBTI. Sú bezpečnostné riziko, vravia odborníci

Podľa informácií blogera Sebastiána Bražina má stať za stránkou www.revolucia.sk. Tento elektromontér, odporca rúšok a fanúšik Putina propaguje revolúciu aj na svojom profile na sociálnej sieti, kde okrem toho rád zdieľa aj informácie z konšpiračných webov. 

V čom má vysnívaná revolúcia spočívať a je jej cieľ nie je jasné. „Peter Sihelský nemá žiadnu realistickú víziu. Žiaden z jeho kumpánov nemá realistickú víziu. Majú jednu Líviu (z Kulturblogu), čo sa síce rýmuje, ale žiadna výhra. Toto je antisystém, ktorý žije vďaka tomu, že môže vrážať do stien systému, ktorý ho vždy odrazí naspäť. Nie je to žiadna alternatíva, iba zvrátený spôsob ventilácie, ktorý môže práve teraz reálne uškodiť,“ napísal Bražina, ktorý činnosť Sihelského dlhší čas sledoval.

Článok budeme aktualizovať. 

Zdroj: Teraz

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech