Na Slovensko príde spevácka megahviezda. Na LOVESTREAM festivale uvidíš špičky hudobného priemyslu, poznáme mená

 • Unikátny Lovestream festival je tým najväčším hudobným podujatím na Slovensku
 • Tento rok ťa čaká nabitý program a vystúpenia svetových hviezd
lovestream festival bratislava hudba 2023
Lovestream festival Lovestream
 • Unikátny Lovestream festival je tým najväčším hudobným podujatím na Slovensku
 • Tento rok ťa čaká nabitý program a vystúpenia svetových hviezd

Lovestream festival, multižánrové hudobné podujatie, ktoré sa za posledné dva roky etablovalo ako jeden z vrcholov letnej festivalovej sezóny na Slovensku, sa chystá otvoriť brány svojho už tretieho ročníka v lete 2024.

Po obrovskom úspechu predchádzajúcich ročníkov, kde sa predstavili umelci na svetovej úrovni ako Red Hot Chili Peppers, Dua Lipa či Imagine Dragons, sa festival vracia s ďalším silným line-upom.

Tretí ročník Lovestream festivalu sa uskutoční na starom letisku vo Vajnoroch v Bratislave. Festival, rozprestierajúci sa na ploche viac ako sto futbalových ihrísk, sa bude konať počas troch dní, od 16. do 18. augusta 2024, a svojim návštevníkom ponúkne hudobné zážitky až na piatich rôznych pódiách.

Kto vystúpi na Lovestream festivale?

Na Lovestream festivale ťa čakajú tieto svetové hviezdy:

 • Rita Ora
 • DJ duo Dimitri Vegas & Like Mike
 • Ray Dalton
 • Tom Walker
 • Dennis Lloyd
 • Rosa Linn
 • DJ Tujamo
 • Joker Out
 • HI-LO

Hviezdy, ktoré počúva celý svet

Medzi prvými oznámenými hviezdami tohto ročníka Lovestream festivalu je svetoznáma britská speváčka Rita Ora. Tá sa preslávila nielen svojimi hitmi ako „Hot Right Now“ alebo „How We Do“, ale aj svojím charizmatickým vystupovaním na pódiu. Od roku 2012, keď sa presadila na hudobnej scéne, predala viac ako sedem miliónov singlov a vydala viaceré úspešné albumy.

Ďalším veľkým menom je grécko-belgické DJ duo Dimitri Vegas & Like Mike. Svetovú slávu si títo dvaja umelci získali najmä svojimi energetickými vystúpeniami a virálnym sledovaním na sociálnych sieťach. Títo bratia, ktorí boli dvakrát vyhlásení za DJ-ov číslo jedna podľa magazínu DJ Mag, sú známi svojimi spoluprácami s hviezdami ako David Guetta či Lady Gaga.

Americký spevák Ray Dalton, známy svojou spoluprácou s Macklemorom na skladbe „Can’t Hold Us“, ktorá dominovala hitparádam po celom svete, je tiež na zozname účinkujúcich tohto ročníka. Ray pokračuje v úspešnej sólovej kariére s hitmi ako „In My Bones“ a nedávno vydaným „Call it Love“.

Škótsky spevák a textár Tom Walker, ktorý získal cenu Brit Awards za objav roka v roku 2019, a multiinštrumentalista Dennis Lloyd z Izraela, známy svojím hitom „Nevermind“, pridávajú ďalšiu vrstvu žánrovej rozmanitosti festivalu.

Rosa Linn, arménska speváčka a hudobná senzácia, ktorá sa preslávila svojím singlom „SNAP“ na Eurovízii, a nemecký DJ Tujamo, známy svojimi búrlivými elektronickými beatmi, tiež pritiahnu pozornosť mladšej generácie.

Populárni holandský DJ

Ďalej sa na Lovestream festivale predstaví slovinská rocková skupina Joker Out. Tá v poslednom čase získava na popularite nielen doma, ale aj na medzinárodnej scéne. Ich energické vystúpenia a originálne skladby sú čoraz viac vyhľadávané širším publikom.

Okrem týchto hviezd vystúpi v Bratislave aj HI-LO, veľmi populárny a obľúbený holandský DJ a producent, taktiež známy aj pod menom Oliver Heldens. Hrá na najväčších festivaloch na svete ako Coachella, Glastonbury, Tomorrowland a mnoho ďalších. 

Lovestream 2024 sľubuje byť nielen pokračovaním úspešnej tradície, ale aj platformou pre nové hudobné objavy a nezabudnuteľné zážitky. Organizátori festivalu avizujú, že v blízkej budúcnosti zverejnia ďalšie mená účinkujúcich a headlinerov, čím ešte viac rozšíria už teraz hviezdne obsadenie tohto výnimočného festivalu.

Lístky na trojdňový festival si vieš zakúpiť na tomto odkaze.

Zdroj: Lovestream

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá