Na mape obľúbenej donášky Wolt pribudlo ďalšie mesto. Potešia sa na strednom Slovensku

  • Donáškové platformy zažívajú vďaka pandémii boom
  • Inak to nie je ani s obľúbeným Woltom, ktorý sa rozhodol svoje služby poskytnúť už štvrtému mestu v poradí
  • Donáškové platformy zažívajú vďaka pandémii boom
  • Inak to nie je ani s obľúbeným Woltom, ktorý sa rozhodol svoje služby poskytnúť už štvrtému mestu v poradí

Jedlo potrebuje každý a zohnať kvalitnú donášku v čase zatvoreného gastra môže byť problematické. Aj preto sa doručovacia platforma Wolt rozširuje a od dnešného dňa štartuje svoje služby aj v Banskej Bystrici. Okrem tej ho nájdeš aj v Bratislave, Trnave a Košiciach. „Už nejaké obdobie sme pozorovali zvýšený dopyt po našej službe v Banskej Bystrici, či už zo strany našich potenciálnych zákazníkov, alebo reštauračných partnerov. Preto bol výber štvrtého mesta od začiatku jasný.“

Chcú priniesť kvalitné gastro

Do mesta chce Wolt priniesť kvalitnú a rýchlu donášku a aj v čase rôznych protipandemických obmedzení plánuje rozprúdiť záujem o miestnu gastronómiu. „Vítame Banskú Bystricu na mape a tešíme sa na množstvo spokojných zákazníkov. Zároveň dúfame, že partnerstvom s Woltom reštaurácie získajú ešte viac objednávok, keďže sme pre množstvo z nich novým predajným kanálom, ktoré im otvára nové možnosti.

Uvedomujeme si neľahkú situáciu, ktorej v súčasnom období čelí gastro. Preto sa snažíme pomôcť s pokrytím logistiky a zákazníckej podpory čo najväčšiemu množstvu zasiahnutých reštaurácií v rôznych mestách tak rýchlo, ako je to možné,” hovorí Jan Foret, generálny riaditeľ Woltu na Slovensku v TS.

Ktorú z donáškových služieb využívaš najčastejšie?

Banskobystričania si budú môcť jedlo objednať cez web aj mobilnú aplikáciu. V zozname už teraz figurujú najznámejšie podniky, ako je McDonald’s, KFC či Subway. Okrem týchto gigantov však v ponuke nájdeš aj miestne podniky SYMPL, Regal Burger, Bystrickú Klubovňu, SOHO, Punjabi Fusion a mnoho ďalších.

Hoci je aktuálne celý svet hore nohami, my sa nevzdávame a burgrujeme, balíme a rozvážame aby sme robili spokojné brušká…

Posted by Regal Burger Banská Bystrica on Saturday, December 12, 2020

V komplikovanej dobe výhodné riešenia

Okrem tejto skvelej správy sa Wolt rozhodol, že priemerný čas doručenia jedla udrží na 30 minútach. Zákaznícky servis bude pohotový a výber reštaurácií široký, čím potešia teba. Neodmenená neostane ani strana reštaurácie, ktorej v neľahkej situácii Wolt ponúka zníženie provízie za objednávky na vyzdvihnutie na 0%. Tiež chce podniky podporiť zavedením prepitného, z ktorého si platforma nenechá žiadnu províziu.

Aktuálne je donášková služba alebo osobný odber často jediným spôsobom, ako si zaobstarať kvalitné jedlo, a tak podporiť svoj obľúbený podnik. Wolt však nezabúda ani na to, že svojím rozvozom prispieva k zvyšovaniu emisií. Ako svoj príspevok k šetrnému prístupu k prírode preto kompenzuje všetky CO2 emisie, ktoré vyprodukujú jej kuriéri. Navyše, v ponuke platformy nájdeš špeciálny zoznam reštaurácií, ktoré balia svoje jedlo len do ekologických obalov. 

Na túto novinku sme patrične hrdí: Rozhodli sme sa vykompenzovať 100% nami vytvorených uhlíkových emisií za všetky…

Posted by Wolt on Monday, November 25, 2019

„Ambíciou Woltu je budovať biznis udržateľne, plne si uvedomujeme, že naplniť tento cieľ sa nám bez eko-friendly stratégie nepodarí. Jedným z našich cieľov je stať sa na globálnej úrovni uhlíkovo neutrálnou spoločnosťou. Spojili sme sa so spoločnosťou South Pole, ktorá nám na pravidelnej báze pomáha vypočítať množstvo vyprodukovaných emisií za všetky naše doručenia a kompenzovať ich podporou projektov zameraných na zníženie uhlíkovej stopy.

Na lokálnej úrovni sa takisto snažíme reštaurácie podporovať v používaní ekologických, ľahko rozložiteľných obalov, ktoré za ich používanie získavajú pozíciu väčšiu mieru marketingovej podpory,” vysvetľuje marketingová manažérka Woltu, Barbora Janošková.

Zdroj: Wolt TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech