Na Nový Zéland si už môžeš kúpiť letenku za neskutočných 22 eur

  • Najnovším trendom medzi leteckými spoločnosťami je predaj leteniek na splátky. Ako prvá s týmto benefitom prišla letecká spoločnosť Etihad Airways.
coverz
pexels.com, FB/purenewzealand
  • Najnovším trendom medzi leteckými spoločnosťami je predaj leteniek na splátky. Ako prvá s týmto benefitom prišla letecká spoločnosť Etihad Airways.

Mnohí by dnes chceli precestovať svet. Prekážkou však často nebýva len nedostatok času, ale aj nedostatok prostriedkov na bankovom účte. Nie každý má predsa možnosť zaplatiť v momente za letenku stovky až tisícky eur. Spoločnosť Etihad si to uvedomuje a rozhodla sa lietanie po svete urobiť prístupnejším širokej verejnosti. Ak sa teraz rozhodneš kúpiť si svoju letenku priamo cez ich stránku etihad.com, môžeš ju dostať na splátky! Sumu postupne splatíš počas obdobia 3 až 60 mesiacov.

To znamená, že napríklad za letenku na Nový Zéland by si platil 22 eur mesačne po dobu 60-tich mesiacov, keďže suma takejto letenky sa pohybuje na úrovni 1 320 eur. Komické, my vieme. Na svete sa však určite nájde niekto, kto to skúsi.

Letenky na splátky sú najnovším krokom leteckej spoločnosti Etihad, po tom, ako sa začiatkom tohto roka pustila do takzvanej digital transformácie a zriadenia inovatívneho tímu.

Hlavnou víziou spoločnosti je zmeniť Etihad na špičkovú integrovanú spoločnosť. Tá by mala byť schopná využiť najmodernejšie technológie  a inovácie k vytvoreniu ponuky služieb a produktov cestujúcim priamo na mieru.

Už dnes má táto spoločnosť na svojej stránke viac ako 20 platobných metód, z ktorých si vyberie naozaj každý. Či už ide o backpackera s obmedzeným budgetom alebo podnikateľa, ktorý si na palube potrpí na šampanské s kaviárom.

V súčasnosti je Etihad Airways hlavným leteckým dopravcom v Spojených arabských emirátoch. Operuje pritom s viac ako tisíckou letov týždenne, a to do 70 destinácií v 46 štátoch sveta. V roku 2010 prepravila Etihad až 7,1 milióna pasažierov, čo je neporovnateľné číslo oproti roku 2004, kedy ich bolo len 340-tisíc.

V prvej triede Etihad majú pasažieri nevídaný nadštandard

Cestovanie s Etihad  predstavuje vskutku luxusný zážitok. Na palube ich lietadiel môžeš nájsť aj jednu z najextravagantnejších kabín prvej triedy na svete. Súčasťou letenky prvou triedou sú aj nadštandardné služby v podobe kúpeľov, sprchy na palube, veľkého bytu alebo služby osobného šoféra.

Nechýba tu samozrejme ani plný minibar s niekoľkými druhmi nápojov. Počas celého trvania letu sa podáva šampanské “zdarma“. Do apartmánu sú tiež zabudované žalúzie riadené pomocou elektronického panela.Jednoducho všetok luxus aký si len vo vzduchu vieš predstaviť. Tentokrát k nemu však majú na dosah aj tí menej majetní.

zdroj: itp.net

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech