Na predobjednanie novinky Galaxy S20 FE máte už len necelé dva dni

Snímka obrazovky 2020-09-29 o 12.21.53

Samsung minulý týždeň predstavil svoju novinku Galaxy S20 FE, ktorú môžeme považovať za vstupnú bránu pre mladých do radu Galaxy S. Ako smartfón najvyššej triedy ponúka Galaxy S20 FE mnohé z funkcií, ktoré si milovníci tohto radu podľa vlastných vyjadrení najviac cenia, a to za odporúčanú cenu 649 Eur.

Nový smartfón ponúka to najlepšie z radu Galaxy S20, napríklad vynikajúci 6,5-palcový displej FHD, fotoaparát s trojnásobným objektívom profesionálnej triedy s umelou inteligenciou, vyspelý procesor, bleskurýchlu konektivitu, batériu s celodennou výdržou alebo veľa úložného priestoru, to všetko v elegantnom modernom prevedení. 

Smartfón Galaxy S20 FE bude na Slovensku dostupný od 2. októbra v šiestich farbách – červenej, oranžovej, fialovej, zelenej, modrej a bielej. Ak však chcete k nemu dostať bonus, využite posledné dva dni na jeho predobjednanie. Šancu máte len do polnoci 1. októbra. Kto si predobjedná zariadenie Galaxy S20 FE zo slovenskej distribúcie na samsung.sk, v značkových predajniach Samsung alebo u vybraných predajcov elektroniky a zároveň splní ďalšie podmienky stanovené v podrobných pravidlách kampane, získava nárok na smart náramok Galaxy Fit2 alebo herný ovládač a 3-mesačné predplatné Xbox Game Pass.

zdroj: Fontech

Revolúcia v dizajne

Táto verzia Galaxy S20 sa vyznačuje jednoduchším dizajnom, ktorý sa zbavil zahnutých okrajov displeja a priniesol mierne hrubšie rámiky vôkol neho. Samotná obrazovka svojou uhlopriečkou zapadá medzi Galaxy S20 a Galaxy S20+ A ponúka 6,5″ Super AMOLED panel s FullHD+ rozlíšením, 120 Hz obnovovaciu frekvenciu a optický snímač odtlačkov prstov v displeji.

Predný 10 MPx selfie fotoaparát z Galaxy S20 bol nahradený 32 MPx jednotkou, pričom na zadnej stene je takmer totožná trojica fotoaparátov, no miesto 64 MPx teleobjektívu tu teraz nájdeme teleobjektív s rozlíšením 8 MPx. Smartfón si stále zachováva všetky užitočné funkcie, vrátane nočného režimu a priblíženia Space Zoom.

Všetok hardvér napája veľká 4500 mAh batéria s podporou rýchleho 25 W nabíjania a nechýba tu ani bezdrôtové 15 W nabíjanie či reverzné nabíjanie.

Hlavné zmeny sa však udiali taktiež v útrobách zariadenia, kde pribudol nový procesor, no zmenšila sa kapacita RAM pamäte. V základe sa tak stretneme s procesorom Exynos 990, ktorý kooperuje so 6 GB RAM pamäťou.K tomu pridal výrobca 128 GB internej pamäte s možnosťou rozšírenia o 1 TB prostredníctvom microSD karty. Okrem toho sa rozhodol konečne vypočuť aj svojich zákazníkov a okrem 4G verzie smartfónu prináša na trh aj 5G variant, ktorý je už ale vybavený procesorom Snapdragon 865. Ostatné špecifikácie sa v tomto modeli nelíšia.

zdroj: Fontech

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech