Na Slovensko prichádza nová značka bylinného alkoholu. Chce zamiešať karty na každej párty

  • Slováci čoraz viac objavujú: Klasické drinky sa pomaly vytrácajú z podnikov a nahrádzajú ich nové nepoznané chute
  • Nový bylinný likér DARK prišiel ovládnuť nočný život. Ľadovo vychladený ho nájdeš v kluboch aj súkromných párty
  • DARK je ideálny do drinkov či ako shot. Možnosti bylinných likérov sú neobmedzené
Untitled design (32)
  • Slováci čoraz viac objavujú: Klasické drinky sa pomaly vytrácajú z podnikov a nahrádzajú ich nové nepoznané chute
  • Nový bylinný likér DARK prišiel ovládnuť nočný život. Ľadovo vychladený ho nájdeš v kluboch aj súkromných párty
  • DARK je ideálny do drinkov či ako shot. Možnosti bylinných likérov sú neobmedzené

V každom meste sa nachádzajú miesta, ktoré sú ešte zahalené pod rúškom tajomstva. Najlepšie je ich spoznať s partiou priateľov, dobrou hudbou a kvalitným alkoholom počas temnej noci, kedy má všetko úplne iné čaro. 

Je dôležité dodržiavať opatrenia, ktoré zamedzia šíreniu vírusu, ale stále je možné navštevovať hromadné podujatia do 500 ľudí. So zodpovednosťou a dodržiavaním opatrení je možné stretnúť nových ľudí na rôznych párty a vychutnať si noc so správnymi drinkami.

Nový hráč na slovenskom trhu

Aby sa každá noc mohla žiť naplno, na slovenský trh prichádza nový alkohol, ktorý ocenia všetci, čo majú radi bylinné likéry. DARK je bylinný likér s podielom alkoholu 35 %, ktorý prišiel rozmútiť vody slovenskej zábavy.

Chuť čerstvo natrhaných byliniek je vyladená tým správnym množstvom feniklu, šípok a sladkého slovenského medu – čaká na teba rýdzo slovenská chuť. DARK odporúčame piť vychladený pod bod mrazu alebo ako súčasť miešaných drinkov.

zdroj: demanovka.sk/dark/

Nočný život v klube dostáva nový rozmer

Vďaka novým drinkom sa párty v klube menia na nezabudnuteľné noci. Výber drinkov na rôznych párty nemá hraníc. Dobrým nápadom sú malé shoty čírych destilátov či miešané drinky.

Medzi mladými ľuďmi sú čoraz viac sú populárnejšie tmavé bylinné likéry ako DARK, ktoré sa môžu piť na mnoho spôsobov ako ľadovo vychladené shoty alebo v drinkoch.

zdroj: demanovka.sk/dark/

Mixované drinky, ideál na terasu

Alternatívou k párty môžu byť dlhé večery na terasách či balkóne. S maximálnym oddychom sa spája dobrá spoločnosť, chutné jedlo a kvalitné pitie. Voľba preto častokrát padá na alkohol, ktorý má neobmedzené možnosti chutí, prípravy aj servírovania.

Miešané drinky s džúsmi, colou či tonikom sú overená klasika, nový bylinný likér DARK však prišiel zamiešať karty aj s tradičnými drinkami. Vychladený bylinný likér sa podáva pod bodom mrazu, kedy najlepšie vyniknú chute feniklu a šípok. 

Nahradiť gin tonic s DARK dostáva úplne nový rozmer. Do vysokého pohára stačí naliať nový bylinný likér, tonic, limetkové plátky a to všetko ozdobiť mätou. Týmto ľadovo-vychladeným drinkom bude koniec leta oslavou. 

zdroj: demanovka.sk/dark/

Párty na dome či intráku si vyžadujú jednoduchosť

Uvítacie párty na intráku zaručene patria medzi aktivity, ktoré sa sprvu konajú každoročne a neskôr sa s partiou konajú pravidelne. Mladí ľudia prakticky preferujú hocijaký alkohol, na popularite však naberajú bylinné likéry, ktoré sa môžu piť v shotoch.

Možnosti nekončia iba pri klasike, ale sú aj vďačnou súčasťou studených párty drinkov. Miešané drinky ako cuba libre symbolizujú nové chute, ktoré sú mladým ľuďom čoraz bližšie. Cuba libre s DARK však drinku prináša úplne nový život– nový bylinný likér stačí doplniť colou a šťavou z limetky.

Zmiešanie chutí bylín a coly sa postará o nezabudnuteľnú párty. Dostatok energie na nočný život zasa dodá DARK Coffee, 5 cl bylinného likéru stačí zmiešať s ľadovou kávou. Na chuť zasa odporúčame limetkovú kôru či výťažok z kávových zŕn.

zdroj: demanovka.sk/dark/

Ak nás pandémia koronavírusu opäť zatvorí doma, skús vyskúšať niečo nové – experimentuj, spoznávaj nové chute a priprav si nové miešané drinky.  Pre nežné pohlavie je ideálny DARK Berry, ktorý spája chuť bobuľového ovocia a bylinného likéru DARK s perlivou vodou.

Pre skúsenejších domácich barmanov odporúčame DARK Groni, ktorý v sebe ukrýva vermút, aperitív z horkých bylín a chute DARK.  Pri alkoholických drinkoch sa však predstavivosti medze nekladú. Kreatívne drinky na akúkoľvek príležitosť s využitím nového bylinného likéru DARK nájdeš tu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK