Na slovenskom internete sa stala virálnou handra pripomínajúca Pellegriniho. Kúpiť si ju môžeš aj ty

  • Počul si už o luxusnej handre PELLE?
  • Stojí za ňou Moral & Banal a kúpiš ju na Kompot.sk
  • Za pár minút sa stala hitom internetu
Kompot, Moral & Banal
  • Počul si už o luxusnej handre PELLE?
  • Stojí za ňou Moral & Banal a kúpiš ju na Kompot.sk
  • Za pár minút sa stala hitom internetu

Parlamentné voľby sa budú konať už v sobotu 29. februára. Mediálny priestor, no aj ulice sú plné vysmiatych politikov, ktorí sľubujú zmenu. Vo volebnej kampani je pomerne aktívny aj predseda vlády Peter Pellegerini, ktorý na svojom oficiálnom Instagrame zverejňuje videá z jeho zahraničných návštev, no nechýba ani video, v ktorom pomáha v domácnosti alebo sa hrá na pilota. 

Na tieto, častokrát nevšedné aktivity predsedu vlády najnovšie reaguje aj Pirát slovenskej žurnalistiky” – Moral & Banal. Na stránke Kompot.sk ponúkajú unikátny produkt s názvom handra PELLE. O čo ide? 

Viete ako to je, z času na čas musíte žiť skutočný život a venovať sa činnostiam, ktoré máte radi menej, ako plavbu na…

Gepostet von KOMPOT.sk am Freitag, 14. Februar 2020

„Viete, ako to je, z času na čas musíte žiť skutočný život a venovať sa činnostiam, ktoré máte radi menej, ako plavbu na jachte, lietanie v ultralighte alebo hrátky s traktorom. Niekedy skrátka musíte zavesiť záclonu, zmontovať skrinku alebo utrieť prach. Presne na to slúži naša horúca novinka – handra PELLE. Je vhodná na zametanie vecí pod koberec, prekrývanie špiny, rozmazávanie exkrementov, poslúži aj ako prachovka a pre náročnejších zákazníkov ju po namočení vieme odporučiť aj ako sychravý vecheť. Neváhajte do 30 minút, handra PELLE je tu už len na obmedzený čas,” píšu o tomto produkte jeho tvorcovia zo značky Moral & Banal.

Adam Znasik z Kompotu pre Startitup skonštatoval, že produkt veselej facebookovej stránky Moral&Banal zaujal zrejme množstvo ľudí, keďže ich stránke padajú už dve hodiny servery.

Ľuďom sa nepáči správanie premiéra pred voľbami

Petrovi Pellegrinimu sa najnovšie podarilo prehĺbiť rozdiely medzi Bratislavou a zvyškom Slovenska.  Jeho výrok V Bratislave sa nežije skutočný život, tak ako sa nežije skutočný život v zahraničí..,” zbudil naozaj veľkú diskusiu.

Trpké slová smerovali voličom, ktorí požiadali o voľbu poštou na tlačovej konferencii od premiéra SR Petra Pellegriniho a ministerky vnútra Denisy Sakovej.

„Ľudia v slovenských regiónoch poďte voliť a nenechajte rozhodnúť vybranu hŕstku zo zahraničia, z ktorých mnohí sa na Slovensko nemienia vrátiť. Navštívia Slovensko, len keď si potrebujú opraviť zuby a zdravotné ošetrenie. Aby o voľbách rozhodli ľudia, ktorí sú schopní sa tu mobilizovať,“ vyjadril sa Peter Pellegrini.

Na premierové slová reagoval aj primátor Bratislavy Matúš Vallo, ktorý vyzval ľudí,  aby do komentárov posielali momenty ich skutočného života v Bratislave na fotkách alebo pridali príspevok s použitím #skutocnyzivot a #totojeskutocnyzivot.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK