Na Slovensku vznikol prvý online inkubátor. Za 4 týždne si vytvoríš biznis stratégiu aj spoznáš nových investorov

  • Startup Den je prvý online inkubátor, ktorý ti pomôže vytvoriť vhodnú biznis stratégiu a predstaví ťa investorom
  • Do bezplatného štvortýždňového online programu sa môžeš prihlásiť už iba posledných pár dní
knihy startup kancelaria
Pexels/Daria Shevtsova, Unplash/ Daria Nepriakhina
  • Startup Den je prvý online inkubátor, ktorý ti pomôže vytvoriť vhodnú biznis stratégiu a predstaví ťa investorom
  • Do bezplatného štvortýždňového online programu sa môžeš prihlásiť už iba posledných pár dní

Máš super nápad na biznis, ale nevieš, kde začať? S touto dilemou by ti mohla pomôcť platforma Startup Den, ktorá pomáha vybraným projektom v skorej fáze nastaviť biznis stratégiu a získať spätnú väzbu. A to všetko online a zadarmo.

Priama linka k investorom

Ide o technologickú platformu, za ktorou stojí Campus Cowork, medzinárodná startupová komunita, ktorá vznikla vo svojich dvoch coworkingových priestoroch na Slovensku, a PERRY TALENTS, akcelerátor, ktorý pomáha startupom v krajinách V4 získať cennú podporu pre ich rozvoj a expanziu. Svojimi skúsenosťami prispeli aj zakladatelia The Spot, coworking, ktorý stál pri zrode slovenskej startup scény, ešte v roku 2008.

startup den

Za posledných 6 rokov spoločne pomohli viac ako 500 startupom a podnikateľom posunúť ich biznis ďalej, expandovať a získať investíciu. Startup Den vychádza z ich spoločnej vízie pomôcť tisíckam startupov uspieť nielen v regióne, ale na celom svete.

Platforma ťa bude sprevádzať časťami programu, počas ktorých sa zameriaš na svoju obchodnú stratégiu a identifikáciu cieľového zákazníka. Program bude celý čas prebiehať online a trvať bude 4 týždne.

Tvorcovia tiež pripomínajú, že Startup Den tiež slúži ako priama linka k investorom. Na konci programu ťa čaká virtuálny demo day, kde sa budeš môcť odprezentovať pred lokálnymi investormi, ktorí spoločne spravujú viac ako 70 miliónov eur. Ktorí to sú, nájdeš priamo na webe.

Počas 4 týždňov ti Startup Den pomôže nastaviť predajnú stratégiu, bude ti asistovať s vytvorením atraktívnej prezentácie a pomôže ti natrénovať si svoj pitch pred investormi. Okrem toho ti experti vysvetlia viaceré témy, ako napríklad to, ako funguje venture kapitál, alebo ako si správne vybrať človeka do tímu.

Mentoring od tých najlepších

Získaš prístup k renomovaným slovenským investorom a akcelerátorom v rámci Slovenska, Česka, Poľska a Maďarska.  Počas spomínaného demo day sa predstavíš najaktívnejším investorom z regiónu. Zároveň budeš môcť zaujať reprezentantov známych akcelerátorov, ktorí si ťa môžu vybrať do ich programu.

zdroj: pixabay/StartupStockPhotos

Stretneš skúsených  mentorov zo všetkých sfér biznisu. Vybraní podnikatelia ti odovzdajú svoje skúsenosti a odpovedia ti na akékoľvek otázky týkajúce sa tvojho projektu. Stačí si s nimi dohodnúť meeting priamo cez Startup Den platformu. Ktorí to sú, nájdeš priamo na webe.

Budeš mať možnosť získať nové poznatky o biznise, rozbiehaní a testovaní nápadov, škálovaní, identifikácii prvého zákazníka či zostavovaní tímu. Na platforme ťa čaká vzdelávací obsah, ktorý používajú prestížne inkubátory z celého sveta, ako aj originálny obsah na témy ako fundraising alebo nastavenie podielov. Na prihlásenie ti však ostáva už iba pár dní, deadline je do 5. mája 2021.

Zdroj: Campus Cowork

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá