Na slovenský trh vstupuje nová sieť drogérií. Láka na nízke ceny a vizuálne agresívnu kampaň

  • Hebe patrí do portugalskej obchodnej skupiny Jeronimo Martins a v roku 2020 plánuje otvoriť 50 nových predajní
  • Ide o poľskú sieť drogérií a chystá sa expandovať na Slovensko a do Čiech
image (1) (1)
Jeronimo Martins
  • Hebe patrí do portugalskej obchodnej skupiny Jeronimo Martins a v roku 2020 plánuje otvoriť 50 nových predajní
  • Ide o poľskú sieť drogérií a chystá sa expandovať na Slovensko a do Čiech

O rozšírení predajní siete Hebe infomoval pred štyrmi dňami poľský portál dlahandlu.pl. Okrem dm drogerie, Tety či 101 drogerie pribudne Slovákom nová drogéria. Názov Hebe je skratkou slov Health a Beauty. Poľská sieť má aktuálne v krajine 273 predajní. Zákazníkov láka na nízke ceny, agresívnu zľavovú kampaň a dostupný tovar.

Na Slovensku, v Poľsku a v Čechách plánujú v roku 2020 otvoriť spolu 50 predajní.

Krajiny hraničia s Poľskom, preto je vstup na tieto trhy prirodzeným vývojom,“ povedal na konferencii v Lisabone Pedro Soares dos Santos, CEO spoločnosti Jeronimo Martins. Hebe predstavuje jednu z najsilnejších značiek skupiny. V polovici minulého roka rozbehli online predaj, ten sa ukázal ako výhodný. Ich stránku navštívi mesačne viac ako 1,2 milióna zákazníkov, píše portál wiadomoscikosmetyczne.pl.

zdroj: Jeronimo Martins

3,5 tisíc značiek a 270 vlasných produktov

Okrem poľskej kozmetiky ponúka Hebe aj klasické značky, ktoré nájdeš bežne aj v drogériách na Slovensku. Dokopy je to viac ako 3 500 rôznych produktov, plus 270 predávaných pod vlastnou značkou. Ide o základné kozmetické pomôcky, kozmetiku, ale aj profesionálne vlasové produkty, ktoré nájdeš len v kamenných predajniach Hebe a v ich internetovom. V Poľsku vlastní vernostné karty viac ako 3,7 milióna zákazníkov.

Presný počet predajní, ktoré sa na Slovensku a v Čechách otvoria, zatiaľ jasný nie je. S istotou však vieme potvrdiť, že sa tak stane už tento rok. Predaj a distribúcia by mala byť zabezpečená z centrály vo Varšave.

zdroj: Jeronimo Martins

Hebe má výrazný vizuál

A láka bezkonkurenčne nízkymi cenami. To zaujalo poľských zákazníkov. Preto spoločnosť Jeronimo Martins verí, že uspejú aj na našom trhu. Predajňa ladená do ružových odtieňov, s výrazným výkladom propagujúcim zľavy. A nie hocijaké, ale veľmi výrazné. To, čo v bežne sieti kúpiš za dajme tomu 5 eur, nájdeš v Hebe väčšinou v zľave.

Táto sieť by mohla na Slovensku spôsobiť cenovú revolúciu. Okrem nových značiek, ktoré Hebe na Slovensko a do Čiech prinesie, ponúkne tovar za veľmi výhodné ceny. Vôbec to však neznamená, že kvalita produktov je nižšia.

Zdroje: dlahandlu.pl, wiadomoscikosmetyczne.pl

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK