Na trh prichádza prvý „smart“ kondóm. Hodnotí mužský výkon počas sexu

  • Vedci však prichádzajú na trh s absolútnou novinkou
  • Pánska novinka na intímne účely so "smart" funkciou je čoskoro v predaji
kon coll
unsplash.com/twitter.com
  • Vedci však prichádzajú na trh s absolútnou novinkou
  • Pánska novinka na intímne účely so "smart" funkciou je čoskoro v predaji

Pevne veríme, že aspoň pri sexe sa väčšina súdnych ľudí zaobíde bez smartfónu. Na sex predsa nepotrebujeme návod. Vedci však prichádzajú na trh s absolútnou novinkou. Čoskoro dostaneme možnosť kúpiť si pánsku ochranu, ktorá taktiež bude mať prívlastok „smart.“ Či je to ten najlepší nápad pre ľudstvo, to už môžete posúdiť sami.

Netradičné kondómy vytvorila britská spoločnosť, ktorá ich nazvala i.Con. Samozrejme, ich primárna úloha, teda ochrana pred neželaným počatím a sexuálne prenosnými chorobami sa nemení. i.Con má však v sebe zabudovaný jeden (ne)podstatný bonus navyše. Kondóm na základe zozbieraných údajov vyhodnotí mužský výkon po sexe. Tak sa zdá, že aj sex je len algoritmus. No naozaj sa všetko dá vyhodnotiť v číslach?

Novinka len pre odvážnych

Je veľmi ťažké si túto novinku predstaviť v praxi. Naozaj potrebujeme aj pri sexe asistenciu? Neprinesie i.Con viac škody než úžitku? Veď pre mnohých mužov môže byť konečný verdikt poriadnym úderom pod pás a to najmä pre tých, ktorí si myslia, že sú v posteli nenahraditeľní. Čo sa stane s ich sebavedomím, keď im kondóm ukáže presný opak?

No pri hlbšom zamyslení sa narazíme aj na ďalší problém. Možno už pri nasadení tohto kondómu budú mať muži určité ťažkosti. Tak silno sa budú snažiť byť čo najvýkonnejší, že jednoducho zlyhajú. Podľa odborníkov to môže viesť k problémom s erekciou, po ktorom netúži žiadny chlap. A naozaj potrebujeme vedieť, koľko kalórii spálime počas sexu či v ktorej pozícii sú muži najvýkonnejší?

Pre tých, ktorých zaujímajú technologické parametre, upresníme, že i.Con má v sebe zabudovaný mikroUSB port, nabíja sa približne 1 hodinu a na jedno nabitie vydrží šesť až sedem hodín. V skutočnosti nejde o kondóm ako taký, je to elastický pásik, ktorý sa aplikuje na pánske prirodzenie a okamžite začne zbierať dáta. Čo však užívateľ spraví so zozbieranými údajmi? Neraz vidíme priateľov, ako zverejňujú na sociálnych sieťach údaje o spálených kalóriách počas behu. Možno sa dočkáme aj toho, že chtiac-nechtiac uvidíme údaje aj zo sexuálneho života, ktorý by mal však stále ostať privátnou záležitosťou.

Zábava „len“ za 67 eur

Novinka by sa mala začať predávať už budúci rok, pričom vás vyjde takmer 70 EUR. Hovorca spoločnosti Britsh Condoms, John Simmons, je však z nápadu nadšený. Tvrdí, že inteligentný kondóm si určite nájde svojich priaznivcov. Okrem zaznamenávania údajov je vodeodolný, elastický a vhodný pre všetky veľkosti. Je pochopiteľné, že spoločnosť vychválila klady iConu do nebies. No určite by sa svet zaobišiel aj bez tejto novinky. Kvalita sexu predsa nezáleží od spálených kalórií či dĺžky. Je o pocite, a ten nedokáže zmerať žiaden „smart“ vynález.

Zdroj: Interez.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK