Na účet Andreja Danka vtipkuje známy zľavový portál: Bozkávajte sa všade, odkazuje

  • Valentínsky marketing spojila Zľava dna s ďalšou aktuálnou situáciou
  • Reagovali na nedávno zverejnený rozhovor Aleny Zsuzsovej a Andreja Danka
 srcset
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
  • Valentínsky marketing spojila Zľava dna s ďalšou aktuálnou situáciou
  • Reagovali na nedávno zverejnený rozhovor Aleny Zsuzsovej a Andreja Danka

Valentín sa blíži a reaguje naň trh. Kupujú sa pobyty, romantické večere pre dvoch či výlety do pekných miest. Známy zľavový portál, ktorý ponúka produkty za výhodné ceny, prišiel s provokatívnou kampaňou. Volá sa Bozkávajte sa všade a na úvod sa môže zdať, že ju pochopia len zainteresovaní. Je to tak, ale tých je dnes na Slovensku mnoho.

Je jedno či je pondelok alebo piatok, či sa stretnete na námestí, v obchodnom centre alebo na letisku ✈️ Lásku si treba…

Gepostet von ZlavaDna.sk am Mittwoch, 29. Januar 2020

Romantický predvolebný Valentín

Je jedno či je pondelok alebo piatok, či sa stretnete na námestí, v obchodnom centre alebo na letisku. Lásku si treba prejavovať neustále, na Valentína to chce však niečo špeciálne. Urobte svojej polovičke radosť najväčšiu na svete a užite si valentínske hýčkanie na romantickom pobyte,“ hlása vo svojej kampani Zľava dňa, ktorú na sociálnej sieti zverejnili nedávno.

Politika v kampani? Ak je citlivo použitá, prečo nie. Vždy je však potrebné zvoliť správnu mieru. Krátko pred voľbami, keď na nás politická reklama, vizuálny ale aj zvukový nátresk útočia doslova z každej strany, hľadá si spotrebiteľ svoje bezpečné zóny. Tými sú apolitické stránky, portály či oddychové médiá. Februárové voľby sú však tak dôležité, že sa do kampane a predvolebnej agitácie zapojili aj takí ľudia či spoločnosti, od ktorých by si to vôbec nečakal. V mnohých prípadoch práve preto nasleduje od odoberateľa nekompromisné „unfollow“.

Minulý rok bolo hýčkanie a opatera

Marketéri reagujú na aktualizačnú vlnu kampaní veľmi skepticky. Kým sa minulý rok všetko len tak ružovelo hýčkaním a opaterou, ktorú si každá žena či muž zaslúžia, dnes sa treba bozkávať všade. Hranica je tenká a s verbou sa naskakuje na vlnu aktualizačného momentu.

Každý si zaslúži trochu opatery, lásky a hýčkania. Obzvlášť na Valentína ► https://www.zlavadna.sk/special/valentin

Gepostet von ZlavaDna.sk am Montag, 4. Februar 2019

Otázne je, či si ľudia skutočne kampaň spoja s inkriminovaným rozhovorom predsedu NRSR a Aleny Zszuzovej, ktorá je aktuálne obžalovaná z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Ak nie si doma v politickom bulvári a aktuálnej hantírke, kampaň ťa nasmeruje na zľavnený valentínsky pobyt a pri tom sa môžeš bozkávať všade, kde sa ti zachce.

Čo na to Slovensko?

Je jasné, že to nie je prvý raz, čo sa objavili reklamy s podobnou tematikou. Veď nábytkárstva už popredali niekoľko sedačiek na mieru, pretože aj Robko si zaslúži sedieť.

Čítaj tu >> Gašparko či Robko si zaslúžia sedieť, hlási vydarená reklama slovenskej firmy

A do Andreja Danka si už ryplo mnoho firiem a nebáli sa ho použiť vo svojich kampaniach. Pretože je to jednoducho istotka.

Niektorí z nás potrebujú literatúry viac, iní menej. 😉Každopádne, regál Living vám doma poslúži ako výborný odkladací…

Gepostet von Möbelix Slovensko am Montag, 19. November 2018

Na valentínsku kampaň zľavového portálu sú však reakcie všelijaké. Nadšencov je asi viac, ako tých, ktorí sú proti. Skôr ju považujú za veľmi trefnú, aktuálnu a vtipnú. Niektorí dokonca tvrdia, že ide o motto predsedu NRSR a mal by si ho nechať patentovať.

Zdroj: FB

Najnovšie video