Nadšenci lacných letov, pozor! Wizzair rozšíril svoju ponuku letov z Bratislavy

  • Možno nie až tak lacno, ale stále dobre.
collagewizz
  • Možno nie až tak lacno, ale stále dobre.

Teraz si môžeš opäť preškrtnúť ďalšiu európsku destináciu zo svojho bucketlistu. Alebo prinajmenšom čoskoro, ak vydržíš do konca júna. Vtedy má totiž nízkonákladová spoločnosť Wizzair v pláne začať lietať do poľskej metropoly. Ak si Varšavu ešte nenavštívil, nenechaj si túto príležitosť ujsť. Hoci je možné sa do Varšavy dostať aj z iných letísk, lákavé môže byť práve to, čo je zrejmé – lietať sa bude z Bratislavy, čo je pre mnohých predsa len bližšie ako Viedeň či Budapešť.

apcoworldwide-com

foto: apcoworldwide.com

Ďalším lákadlom môže byť aj cena. Za jednosmernú letenku by sme mali podľa facebookovej stránky spoločnosti Wizz Air zaplatiť 89 zlotých, teda okolo 20 eur. Bratislavské letisko má určite radosť, a Slováci, dúfajme, tiež. Wizz Air len pred nedávnom začal svoju rutinnú cestu z Bratislavy do Kyjeva, teraz pribudla Varšava a ktovie, možno príde o chvíľu opäť nejaká nová a zaujímavá destinácia.

Fakty sme si spomenuli, a teraz sa poďme zamyslieť.

Ako mladý človek, ktorý si rád zaletí, ak sa ponúka niečo dobré, rozhodne netvrdím, že je táto ponuka zlá a som si istá, že ju mnohí využijú.  Ale podľa mňa určite nepatrí k tým najlacnejším, a to práve vzhľadom na lokalitu. Sú letenky na zaujímavé miesta, ktoré sú iba o niečo drahšie alebo dokonca lacnejšie. Do Skopje sa dá letieť aj za 30 eur spiatočne, do izraelského Eilatu za 43 eur. Áno, obojsmerne.

bbrtv-com

foto: bbrtv.com

Takže ak sa na cenu letenky pozeráme z hľadiska vzdialenosti, môže nám to prísť veľa. Stále ale musíme brať do úvahy fakt, že let do Varšavy je kratší ako cesta vlakom alebo autobusom. A pre ľudí, ktorí do Varšavy cestujú často, môže byť tento let veľkým prínosom.

Ak si človek, ktorý nemá pevne stanovenú destináciu, na mnohých stránkach nájdeš zaujímavé a lacné lety. Rozhodne je toto veľké plus pre bratislavské letisko, pretože viac letov znamená viac možností.

asb-sk

foto: asb.sk

A čo sa týka cien, ktovie, tie sa možno ešte pomenia, veď do júna je času dosť, a až keď sa začne lietať, aerolinky uvidia, ako ďalej.

Aký je tvoj postoj, tešíš sa a využiješ túto novú ponuku aj ty?

Zdroj: facebook wizz air, zdroj titulnej fotografie: wizzairletensky.cz/asb.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech