Nadštandardne inteligentným sa môžeš stať aj ty, ak nezabúdaš na toto

  • Ako ľudská rasa zvykneme radi veriť tomu, že niektorí ľudia sú už od malička inteligentní a iní jednoducho zase toľko šťastia nepobrali.
ano
unsplash.com/instagram.com/nicolas.cole
  • Ako ľudská rasa zvykneme radi veriť tomu, že niektorí ľudia sú už od malička inteligentní a iní jednoducho zase toľko šťastia nepobrali.

Pravdou však je, že 99 %  mimoriadne múdrych ľudí sa takými nenarodili. Len majú snahu  a odhodlanie učiť sa stále nové veci. Ak sa  naozaj chceš stať nadštandardne inteligentným, môžeš. Musíš však byť pripravený stráviť veľa času sám – pracovať na svojich záujmoch, študovať a čítať.

Dobré je, si udržať mentalitu v stave, že „viem, že nič neviem.“ Potom nestratíš motiváciu učiť sa veci z rôznych oblastí a ku všetkému budeš mať čo povedať. Musíš byť pripravený zaobchádzať so svojím časom rozumne a primárne ho tráviť  s ľuďmi, od ktorých sa máš čo naučiť. Takýmito ľuďmi sú aj lektori zo vzdelávacej platformy Udemy, do ktorých rúk sa už zverili státisíce ľudí a posunuli sa o krok vpred v rôznych oblastiach. 

Dnes máš online kurzy k dispozícii za zlomok ich pôvodnej ceny. Stačí zadať promo kód F6O7SG717DEAL10

 

Nauč sa poľštinu za pár týždňov

S týmto kurzom máš reálnu šancu stať sa sebavedomým speakrom v poľskom jazyku. Pre Slovákov je práve poľština jedným z najpríbuznejších jazykov. Práve preto by ti nemalo jej štúdium zabrať veľa času.

Zľava z 35 € na 10 €

Ak je dnes po niečom dopyt, sú to etickí hacker. Staň sa ním

Počet spoločností, ktoré dnes hľadajú etických hackerov na ochranu svojich najcitlivejších informácií, stále rastie. Etické hackovanie sa rýchlo stalo jednou z najvyhľadávanejších kvalifikácií v oblasti bankovníctva, vlády, výskumu, či maloobchodu. O svojich hackerských schopnostiach, každého presvedčíš získaním certifikátu CEH®. Na to, aby si ho zvládol na prvýkrát je tu tento kurz.

Zľava zo 195 € na 10 €

 

Posuň úpravu videí na vyššiu úroveň s Premier Pro CC

Na to, aby si ovládal program  pre profesionálov – Premiere Pro CC, nemusíš práve pracovať ako video editor. Zostrihať a pekne upraviť video sa ti môže hodiť v živote kedykoľvek, preto je dobré, aby pre teba Premier nebol len španielskou dedinou.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Spoznaj AWS z pohľadu vývojára a dobrý plat máš zaručený

Tento kurz je navrhnutý tak, aby si  zložil developersku skúšku AWS Certified Developer Associate (CDA) 2017. Je to online kurz, ktorý nepatrí medzi tie, ktoré ťa naučia programovať. Všetky kódy, ktoré budeš potrebovať  získaš hneď na začiatku kurzu. Cieľovou skupinou sú aj absolútni začiatočníci, bez predchádzajúcich skúseností s AWS.

Zľava zo 150 € na 10 €

 

Ak sa ti zľavy nezobrazujú, stačí si udemy.com otvoriť v režime inkognito.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech