Najlepší slovenskí raperi sa v karanténe spojili. Majk Spirit či Nerieš budú LIVE zadarmo

  • Slovákom bol obmedzený pohyb, no aj tak existuje spôsob, vďaka ktorému môžu zažiť koncerty svojich obľúbených interpretov
  • Nicolaus Vodka spustila kampaň #STAGEHOME, ktorá obľúbených umelcov prinesie na tvoju obrazovku
  • Majk Spirit, Peter Pann či Separ budú počas najbližších dní live zadarmo
neries
instagram
  • Slovákom bol obmedzený pohyb, no aj tak existuje spôsob, vďaka ktorému môžu zažiť koncerty svojich obľúbených interpretov
  • Nicolaus Vodka spustila kampaň #STAGEHOME, ktorá obľúbených umelcov prinesie na tvoju obrazovku
  • Majk Spirit, Peter Pann či Separ budú počas najbližších dní live zadarmo

V časoch koronavírusu je nereálne, aby si vstal a išiel na koncert svojho obľúbeného interpreta. Počas Veľkej noci majú navyše Slováci zásadne obmedzený pohyb a stretávanie sa, čo bude mať silný dopad aj na našu psychiku.

Už teraz sú domáce karantény náročné, no situácia sa bude pravdepodobne len sprísňovať a tak rýchlo pravdepodobne nepominie.

Slováci však potrebujú svoju dávku zábavy a umelci zasa potrebujú príjem, ktorý majú vďaka koncertom a živým shows.

Nicolaus Vodka sa preto rozhodla priniesť živý koncert priamo do tvojej obývačky. Značka sa v rámci kampane #STAGEHOME spojila s veľkými menami slovenskej rapovej a DJ scény ako Separ, Majk Spirit, Nerieš, Dokkeytino či Peter Pann, ktoré zadarmo dostane priamo na tvoju obrazovku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

💯🐍🤮👜 #stayhome donesieme vam to 📽 domov

Príspevok, ktorý zdieľa DOKKEYTINO (@dokkeytino),

Celým programom kampane #STAGEHOME bude sprevádzať známy moderátor Osťo a my zdôrazňujeme, aby si v každom prípade zostal doma – súčasťou živých programov sú totiž aj súťaže o zaujímavé ceny.

Živé prenosy sú úplne zadarmo – aj keď je čoraz populárnejšie, že si za ne na iných platformách raperi nechávajú platiť – a ty tak potrebuješ len skontrolovať program nižšie, zapnúť stream a užiť si program.

Nicolaus Vodka nielenže nakopne tvoj karanténny program, no tiež finančne podporí spomínaných umelcov, pre ktorých tak ide o zaujímavý model, ktorý im pomôže udržať si stabilné príjmy a zároveň robiť to, čo ich fanúšikovia tak milujú.

Máme radosť, že sa Nicolaus Vodka, ktorá odjakživa patrí k najväčším hudobným festivalom, koncertom a ambasádorom zábavy na Slovensku, rozhodla takto podať pomocnú ruku ľuďom aj umelcom.

Tento rok si navyše hudobné festivaly s najväčšou pravdepodobnosťou neužijeme, no vďaka takýmto iniciatívam to predsa len môžeme zvládnuť.


Program:

Streda 8. 4. – Peter Pann – Listening livestream o hudbe na Instagrame
Piatok 10. 4. – Dokkeytino – Nový videoklip na YouTube
Nedeľa 12. 4. – Majk Spirit – Quarantine livestream na Facebooku
Utorok 14. 4. – Nerieš – Dokument z nahrávania nových skladieb na YouTube
Štvrtok 16.4. – Osťo + Separ – Interview o Separovom novom albume OG na YouTube


Nicolaus Vodka je značka, ktorá jednoducho patrí k hudobným festivalom a zábave, preto sa rozhodla podať pomocnú ruku niektorým hudobníkom a dídžejom v zložitej situácii.

Finančne podporí ich on-line koncerty, klipy a rozhovory pre fanúšikov, ktorým zároveň odporúča, aby zostali doma, pretože je to zodpovedné a zábavné,“ vysvetľuje cieľ aktuálnej digitálnej kampane Klára Majchráková, brand manažérka značky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OG•OG•OG•OG (@separ__dms),

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech