Nájdi sa aj ty s chlpáčom z útulku už dnes na bratislavskej akcii Slobody zvierat

  • Nájdite sa! je podujatie organizované Slobodou zvierat
  • Vďaka nemu našli domov už takmer 350 nechceným zvieratám
  • Konať sa bude už po 24-krát
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
  • Nájdite sa! je podujatie organizované Slobodou zvierat
  • Vďaka nemu našli domov už takmer 350 nechceným zvieratám
  • Konať sa bude už po 24-krát

Sloboda zvierat sa už túto sobotu 18. 5. chystá na organizáciu jedného zo svojich najväčších verejných podujatí. Milovníci zvierat a psov sa na akcii s názvom Nájdite sa! stretnú 24. raz. Tá ponúka ľuďom jedinečnú možnosť osobne sa stretnúť s obyvateľmi útulku a chlpáča si vybrať priamo na mieste. Konať sa bude na zadnom nádvorí bratislavského obchodného centra Aupark a prebieha pod záštitou primátora hlavného mesta SR Bratislavy Matúša Valla. Organizácii sa takýmto spôsobom podarilo nájsť domov už 350 nechceným a opusteným zvieratám.

„Toto je náš úplný začiatok, táto akcia, ktorej 24. pokračovanie bude v sobotu, stála na úplnom začiatku našej cesty. Odvtedy sme našli domovy takmer 350 nechceným a opusteným zvieratám; psom, mačkám, ale aj morčiatkam v núdzi. Pri tom, ako sme počúvali, s čím sa útulky potýkajú, sme sa rozhodli pomáhať aj inak. Problémy, ktoré riešia, sa totiž začínajú niekde úplne inde,“ stojí na facebookovej stránke udalosti.

Celý projekt vznikol hlavne preto, aby pomáhal opusteným zvieratám, no tešiť sa môžeš aj na sprievodný program. Vystúpia Kristína Tran, Veronika Strapková, Dominika Mirgová aj Martin Kráľ. Programu sa zúčastnia organizácie OZ Bullterier Rescue Slovakia, OZ Dog Azyl, OZ Majme srdce, OZ Priateľ pes, Štúrovo, útulok Revúca, Siberian Husky Rescue, OZ útulok Skalica, Tulkáčik aj OZ Zvieratkovo. Ambasádorkou projektu je herečka a moderátorka Kristína Farkašová. Program sa začne už o 10:00 a potrvá do 16:00.

„Príďte nás v sobotu podporiť a pozrieť. Budeme tam a s nami aj desiatky dušičiek, ktoré čakajú na pohladenie a lásku. Program bude bohatý… a špeciálne miesto v ňom bude patriť trom oceneným Zvieracím hrdinkám,“ pozývajú organizátori.

Zdroj: Facebook Nájdite sa!

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech