Nájdi si na prácu ten správny ,,flek“

  • Tím siedmich stredoškolákov z programu neformálneho vzdelávania IAMbitious (link to: iambitious.sk) už viac ako mesiac, spolupracuje s Fleck Coworkingom v Trenčíne.
  • Ide o projekt vo firme, ktorý koordinuje zakladateľ Flecku Samuel Stehlík a community manager Vanesa Urdáková.
  • Tím siedmich stredoškolákov z programu neformálneho vzdelávania IAMbitious (link to: iambitious.sk) už viac ako mesiac, spolupracuje s Fleck Coworkingom v Trenčíne.
  • Ide o projekt vo firme, ktorý koordinuje zakladateľ Flecku Samuel Stehlík a community manager Vanesa Urdáková.

Celé tajomstvo pozostáva v jednom spoločnom cieli a to, spracovať marketingovú stratégiu a rozšíriť povedomie o Flecku či celkových výhodách coworkingu ako takom.

Počas niekoľkých týždňov karantény nebola spolupráca jednoduchá. Meetingy sa však pretvorili do spoločných videohovorov a všetko pokračovalo tak, ako malo.  

zdroj: Coworking Fleck

Čo vlastne je ten coworking?

Veľkým prekvapením je to, že mnoho ľudí už počulo termíny ako coworking a think-tank, ale ich pravý význam im stále nie je celkom jasný. 

Coworking je kancelársky priestor, ktorý zdieľajú individuálne pracujúci ľudia alebo malé firmy. 

Aj vo Flecku platí, že prísediaci nie sú vždy kolegovia v pravom slova zmysle, no sú to členovia, ktorí spoločne vytvárajú aktívnu komunitu a tvorivú atmosféru v príjemnom prostredí s rýchlym internetom a dobrou kávou. Je to teda perfektný kompromis medzi prácou v kaviarni a izoláciou pri práci z domu. 

zdroj: Coworking Fleck

Niečo málo o Flecku

Fleck ako nový coworking v meste Trenčín vznikol vo februári 2019, teda len prednedávnom oslavoval svoj prvý rok, no jeho história sa začala písať už v roku 2016. Pred 4 rokmi sa audiovizuálna agentúra ST/ARTS rozhodla investovať do nových priestorov, ktoré sa akosi prirodzene stali domovom kreatívcov a kamarátov, ktorí pracovali na voľnej nohe a venovali sa individuálne svojim firmám a projektom. Lokalita bola ideálna, ale nakoľko sídlili v nezrekonštruovanej historickej budove a nemali funkčné kúrenie, práca v zimnej bunde a rukaviciach sa stala nemilou rutinou. Ako posledný klinec do rakvy bol spadnutý strop. Po tejto nepríjemnosti sa viackrát sťahovali a do tretice sa im podarilo nájsť ideálny priestor na Mierovom námestí. Idea coworkingového priestoru im dávala stále väčší zmysel, tak mu vdýchli vizuálnu identitu a Fleck Coworking bol oficiálne na svete.

zdroj: Coworking Fleck

A teraz?

Strop drží tak, ako má a bundy visia už len na vešiakoch. Hoci priestor prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, stále dýcha históriou a pri pohľade okna priamo na Mierové námestie, ci Trenčiansky hrad ľahko zabudnete na to, že ste vlastne v práci.
Popritom ponúka optický internet, laserovú tlačiareň, zasadaciu miestnosť, call-room a iné výhody, ako napríklad zľava v obľúbenom Paddock Café (link to instagram.com/paddock-tn).

Návštevníci Flecku sa môžu tešiť aj na rôzne podujatia, workshopy, networkingové eventy či komunitné raňajky.

Takže ak sa ti Fleck pozdáva, neváhaj spoznať aj tých, čo za ním stoja, Samuela a Vanesu, pretože len vďaka nim je Fleck Coworking taký aký je. Nielenže si nájdeš flek pre svoj biznis, ale aj priateľskú atmosféru a fajn komunitu.

https://www.fleck.sk/index.html

https://www.instagram.com/fleck.co

Zdroj: TS

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá