Najkrajšou tvárou sveta sa stala vojačka a modelka. Je z Izraela a jej meno je vo svete krásy stálica

  • Yael Shelbia je modelka, ktorá získala titul „najkrajšia tvár“ sveta v roku 2020
  • Pochádza z Izraela, má len 19 rokov a umiestnila sa na prvom mieste zoznamu TC Candler - 100 najkrajších tvárí
modelka izrael modeling zahraničie vojačka
  • Yael Shelbia je modelka, ktorá získala titul „najkrajšia tvár“ sveta v roku 2020
  • Pochádza z Izraela, má len 19 rokov a umiestnila sa na prvom mieste zoznamu TC Candler - 100 najkrajších tvárí

Ako Times of Israel informuje, v modelingovej oblasti Yael Shelbia zastupovala líniu líčenia KKW Beauty od Kim Kardashian a objavila sa aj v kampaniach pre izraelskú odevnú spoločnosť Renuar. 

Mladá Izraelčanka sa však nevenuje len modelingu. V súčasnosti vykonáva povinnú vojenskú službu v izraelských vzdušných silách. V súvislosti s vojenčinou a modelingom vysvetlila, že IDF (Izraelské obranné sily) jej vychádzajú veľmi ústretovo, pretože jej umožňujú pracovať aj v modelingovom svete.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Yael Shelbia (@yaelshelbia)

V rebríčku najkrajších tvári sa neobjavila prvýkrát

Okrem zvyšku svetovej ženskej populácie, Yael Shelbia porazila aj izraelskú kolegyňu Gal Gadot, ktorá bola na 21. mieste. „Na rozdiel od väčšiny iných každoročných hodnotení krásy, zoznam nie je súťažou popularity a rozhodne sa netýka konkrétnych krajín,“ uvádza TC Candler, každoročný organizátor 100 najkrajších tvári.

Podľa TC Candler nejde o najpríťažlivejšie telo a ani o najslávnejšiu osobnosť. Aj napriek tomu, že zoznam hodnotí vonkajšiu krásu, skôr sa snaží informovať a rozširovať verejnú mienku namiesto toho, aby ju odrážal.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Yael Shelbia (@yaelshelbia) Na zozname najkrajších tvári nájdeš ľudí zo sveta šoubiznisu, ale aj relatívne neznáme ženy. Na rebríček tohto zoznamu sa podarilo mladej modelke vyšplhať za posledné roky. pričom v roku 2017 sa umiestnila na 14. mieste.

Na zozname najkrajších tvári nájdeš ľudí zo sveta šoubiznisu, ale aj relatívne neznáme ženy. Na rebríček tohto zoznamu sa podarilo mladej modelke vyšplhať za posledné roky, pričom v roku 2017 sa umiestnila na 14. mieste.

V priebehu jedného roka sa Yael Shelbii podarilo posunúť o viac ako 10 priečok. V roku 2018 sa umiestnila na treťom mieste a minulý rok na druhom mieste.

Video má už takmer 2 milióny pozretí

Pre pár dňami vydalo TC Candler video, ktoré ukazuje najkrajšie ženy sveta. Má 15 minút a končí sa fotkou Yael Shelbie. Video malo za prvé dve hodiny, odkedy bolo zverejnené, 200 000 pozretí. Po troch dňoch má už 2 milióny.

Modelka sa v rebríčkoch krásy neobjavila prvýkrát. Pred pár mesiacmi bola menovaná ako modelka roka v At Magazine. Okrem toho, že sa Yael Shelbia objavila v mnohých medzinárodných modelingových kampaniach, popularitu má aj na Instagrame, kde ju sleduje takmer 1 milión ľudí.

V rozhovore pre spravodajskú stanicu Channel 12 v utorok Yael Shelbia uviedla, že ju toto umiestnenie prekvapilo. „Nikdy som nebola na prvom mieste, je to pekné,“ poznamenala. 

Zdroje: Independent critics, Times of Israel

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech