Najlepšie barber shopy naprieč Slovenskom, kde si ťa vezmú do rúk profesionáli

  • Nedávno sme zostavili rebríček pre obyvateľov nášho hlavného mesta
  • Dnes sa však vyberieme do viacerých kútov Slovenska a zistíme, kde to chlapcom, ale i dievčatám strihá najlepšie
111
fogosbarbershop.club/Facebook/M E & M Y S E L F BeautyStudio & BarberShop
  • Nedávno sme zostavili rebríček pre obyvateľov nášho hlavného mesta
  • Dnes sa však vyberieme do viacerých kútov Slovenska a zistíme, kde to chlapcom, ale i dievčatám strihá najlepšie

Trnava

V Trnave predvádzajú svoje remeslo chlapci v True Barber Shope. Na Dolnopotočnej 7 upravia pánom fúzy, ostrihajú aj oholia. Majú vynikajúce referencie a k tomu parádny priestor s nádychom retra. „Dobrá práca si zaslúži dobré ohodnotenie. Dávam Vám 5 hviezdičiek… prístup, prostredie, výsledok. Prišiel som s požiadavkou „spravte zo mňa človeka“ a vy ste sa mi total trafili do vkusu. Frajerka nad mieru spokojná a ja som toľko do zrkadla ešte asi nepozeral. Ďakujem, za pár týždňov u vás sedím zasa,“ napísal zákazník do recenzie.

Druhým vychýreným priestorom, kde sa postarajú pánom o korunu krásy je ANKL Barbier & Shop na Invalidskej 3. Aj tu si crew holičov vyslúžil v recenziách prívlastky ako najlepšie holičstvo pod slnkom, maximálna spokojnosť alebo dokonca vlasový virtuóz“.

Banská Bystrica

Aj stred Slovenska sa má čím pochváliť. Pánskych salónov je tu viac. Jedným z nich je napríklad M E & M Y S E L F BeautyStudio & BarberShop, ktorý sa dokonca postará o hrivy oboch pohlaví. Na starosť ich má pätica dievčat, ktoré presne vedia, čo je trendy a podľa fotografií je viac než isté, že sa neboja ani experimentovať. Za zmienku však určite stojí aj práca One of One salóna či BARBER SALON BB. Všade sú nožničky, holiace strojčeky a britvy denne v pohybe. Navyše tu nájdeš profesionálnu vlasovú kozmetiku aj niečo na ošetrenie brady.

Košice

Východu Slovenska vládne Holičstvo Barber na Cottburskej 1, ktoré tu funguje už ôsmi rok. Aj ono má super priestory a skvelý vyškolený tím, ktorý sa často učí priamo od profesionálov. Nedávno tu svoje tajomstvá prezradil špičkový barber Jhonson z Izraela. Konkurenciou im však je napríklad Gentleman´s World, ktoré pôsobí aj v Bratislave alebo len rok starý Barber Club.

Poprad

Podtatrancom sa o brady stará napríklad Fogo vo svojom Fogo´s Barber shop clube, ktorý vyzerá ako vystrihnutý z filmu. „Whiskey, hudba a pokoj od žien je to čo charakterizovalo barber shopy v minulom storočí a do tejto kategórie patrí aj ten náš. Tak sa stačí u nás už len usadiť a vychutnať si prepojenie moderny s tradíciou a zmyslom pre detail,“ tak láka do svojej svätyne na ulici Fraňa Kráľa. Svojmu remeslu však inšpiruje aj mnohých ďalších iných barberov.

Žilina

„Takto má vyzerať barbershop a takto sa má chovať správny holič a podnikateľ. Super prístup, človek si dobre pokecá, dá si kávu alebo whisky a samozrejme odíde s moderným účesom. Žiaden zhon, kľudné prostredie, proste hodinka dobre stráveného času. A veľké plus za moderný objednávací systém na webe.“ Tak toto je recenzia žilinského pánskeho holičstva Gent’s Barbershop. Aj tu si dávajú záležať na elegancii priestoru, tej správnej pánskej atmosfére a v ich „menu“ sa ukrýva a deväť položiek. Páni si v Žiline však prídu na svoje aj vďaka chlapcom z Marcciani Barbers či Amigo BarberShop.

Trenčín

Barber SHOP v Trenčíne sa stará o hrivu mnohých domácich futbalistov a aj s krátkymi vlasmi sa dokáže pohrať dokonale. „V priestoroch historickej budovy Starej Tržnice v Trenčíne bol vytvorený priestor len pre vás – skutočných mužov,“ píše sa na webe. Aj sem sa môžu zákazníci objednávať pohodlne vďaka online systému, popri čakaní na strih je dokonca k dispozícii najnovšie Playstation. Pánom sa voľné termíny míňajú rýchlo a aj tu hlásia návštevníci 100 %-nú spokojnosť.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech