Najlepšie hotely sveta za rok 2022 ti zoberú dych. Niekoľko z nich nájdeš iba pár kilometrov od nás

  • Bol zverejnený zoznam najlepších nových hotelov na svete
  • Sedem z nich sa nachádza v Európe
Žena na terase a pohľad na hotel v Taliansku
Ilustračný obrázok, Instagram/@passalacqualakecomo, Instagram/@fontanellestate
  • Bol zverejnený zoznam najlepších nových hotelov na svete
  • Sedem z nich sa nachádza v Európe

Plánuješ si už svoje dobrodružstvá na rok 2023? Poradia ti odborníci z Luxury Travel Intelligence (LTI), ktorí aj tento rok zostavili rebríček najlepších nových luxusných hotelov. Nachádza sa v ňom celkom 15 nehnuteľností, pričom 7 z nich nájdeš v Európe.

Ako uvádza portál Euronews, nájdeš tam všetko od rustikálnych talianskych úkrytov až po honosné útočiská pri jazerách. Ak iba snívaš o luxusnom úteku alebo si jedným zo šťastlivcov, ktorí si drahé ubytovanie môžu dovoliť, tieto špičkové hotely sú tou inšpiráciou, ktorú potrebuješ.

Hotel Nobu – Grécko, Santorini

Tento butikový hotel sa nachádza na úchvatnom severovýchodnom pobreží ostrova a návštevníkom ponúka kúpele s kompletnými službami, dvojúrovňový bazén s nekonečným okrajom, fitnescentrum, luxusnú reštauráciu a päť špičkových víl s bazénom.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @nobusantorini

Panoramatický výhľad z hotela, ktorý sa nachádza na vrchole útesu v Imerovigli, na Egejské more je dychberúci. Návštevníci to majú od hotela iba 20 minút na medzinárodné letisko Santorini (Thira). 

Ako sa uvádza na webovej stránke hotela, toto luxusné ubytovanie má dobrú polohu pozdĺž známeho turistického chodníka Oia-Fira. Hotel je útočiskom prevažne pre dospelých hostí, ktorí túžia po luxusnom oddychu. Ceny izieb začínajú na sume približne 600 eur za jednu noc. 

Vista Palazzo – Taliansko, Verona

Ide o butikový hotel, ktorý sa nachádza v sídle z 19. storočia. Návštevníci majú k dispozícii 13 starostlivo navrhnutých apartmánov s tromi spálňami.

V hoteli nájdeš aj unikátny strešný bar, ktorý doslova vyžaruje pravý taliansky šarm. Navyše si môžeš užiť aj výhľad na stredoveké budovy a zvlnené kopce Valpolicella, ktoré sú orámované vlajúcimi bielymi závesmi.

Hostia môžu tráviť chladné večery v obrovskej knižnici či luxusných tureckých kúpeľoch s rôznymi službami. Ceny izieb na tomto mieste začínajú od 565 eur za jednu noc.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Zdroje: Euronews, Nobu Hotels, Cali Mykonos, Rosewood Hotels

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá