Najrýchlejšie doručenie potravín na Slovensku. Ďalšia firma ponúka rozvoz počas koronavírusu

  • 178 prípadov koronavírusu na Slovensku jasne naznačuje, že by si mal najbližšie dni ostať doma
  • Bezpečnejšie, ako nákup v plných supermarketoch, je nechať si doviesť potraviny domov
  • LUNYS na Slovensku štartuje dovoz potravín domov do 24 hodín, reaguje tak na pandémiu koronavírusu
lunysthumb
LUNYS
  • 178 prípadov koronavírusu na Slovensku jasne naznačuje, že by si mal najbližšie dni ostať doma
  • Bezpečnejšie, ako nákup v plných supermarketoch, je nechať si doviesť potraviny domov
  • LUNYS na Slovensku štartuje dovoz potravín domov do 24 hodín, reaguje tak na pandémiu koronavírusu

Slováci našťastie poväčšine dodržiavajú sociálnu izoláciu, ktorá má v čase koronavírusu obrovský význam. Počet nakazených ľudí totiž aktuálne dosiahol už 178 a každému sa tak dôrazne odporúča, aby ostal doma a von chodil len v nevyhnutnom prípade.

Ľudia si tak veľmi často nechávajú donášať jedlo kuriérmi, využívajú rozvoz potravín až k dverám a do obchodov nechodia. Práve rozvoz potravín aktuálne rýchlo naberá na obľúbenosti.

Ako nakupovať počas karantény?

Spoločnosť LUNYS od 16. marca spustila novinku – dovoz ovocia, zeleniny a potravín do domácností. Aj v tejto hektickej dobe garantujú doručenie potravín do 24 hodín, čo sa ostatným rozvozom už zvyčajne nedarí. V sortimente majú aktuáne vyše 3 000 položiek potravín.

Minimálna objednávka je 30 eur, čo je porovnateľná suma s ostatnými donáškami potravín. Rozvoz potravín funguje od pondelka do soboty a čas vyzdvihnutia je o dohode medzi šoférom a zákazníkom. Doprava je v ponuke zadarmo a žiadne iné poplatky neexistujú, iba cena tovaru.

V prípade, ak s objednávkou nebude zákazník spokojný, môže ju na mieste vrátiť alebo prevziať len jej časti. Zaplatí sa následne len prevziata časť.

LUNYS pritom nie je limitovaný len na hlavné mesto ako väčšina donášky potravín – rozvoz bude najbližšie dni operovať v Bratislave a okolí, v Dunajskej Strede, Senci, Trnave, Trenčíne, Nitre, Poprade, Levoči a Kežmarku. Budúci týždeň pribudnú aj Prešov a Košice.

Samozrejme platí, že ak by si tisíc ľudí objednalo 20 kilogramov ryže, každá donáška potravín by mala problém. LUNYS sa však zatiaľ javí byť ako najspoľahlivejší rozvoz potravín na Slovensku.

zdroj: LUNYS

Donáška potravín do 24 hodín

V dnešnej dobe je bezpečnosť potravín mimoriadne dôležitá, preto je každý pracovník aj šofér LUNYS vybavený antibakteriálnym gélom, rukavicami, rúškom a dezinfekciou auta. Potraviny sú spracúvané podľa najvyšších hygienických štandardov.

Každý medziľudský kontakt je však kvôli hrozbe prenosu nebezpečný, preto je za potraviny možné zaplatiť len kartou online. Pokladničný blok sa posiela elektronicky. S vodičom tak prídeš len do minimálneho styku.

Pripomíname, že izolácia je v dnešnej dobe to najlepšie, čo môžeš spraviť. Zníženie ľudského kontaktu je jediný spôsob, ako sa z koronavírusu stane len pomalá pandémia, na ktorú história zabudne, a nie rýchla pandémia, ktorá preťaží náš zdravotnícky systém a položí ďalšie tisícky ľudí.

Aj napriek tomu, že mesačný pobyt doma nie je príjemný, pomôžeš každému z nás a v konečnom dôsledku tak ochorie menej ľudí. Objednávka potravín cez internet je skvelé riešenie, ako nakúpiť a neísť pritom medzi desiatky ľudí do obchodu, preto podobné riešenia rozhodne odporúčame a dúfame, že v nasledujúcich dňoch budeš svoj domov opúšťať len v tých najnevyhnutnejších prípadoch.

zdroj: LUNYS

 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá