Najväčšia romantika aj totálny luxus: Slovenské ubytovania sa ti postarajú o ideálneho Valentína

  • Každý kút Slovenska ponúka originálne ubytovacie zariadenia
  • Zmapovali sme pre teba tie najromantickejšie
Titulka ubytovanie
Ubytovania turizmus Jasná Hotel Rotunda, Galéria Divná Pani, PANORAMA Bachledka
  • Každý kút Slovenska ponúka originálne ubytovacie zariadenia
  • Zmapovali sme pre teba tie najromantickejšie

Aj ty usilovne rozmýšľaš, čím prekvapíš svoju polovičku tento rok na sviatok zamilovaných? 14. február sa nezadržateľne blíži a práve preto sme pre teba vybrali niekoľko praktických tipov na ideálne romantické miesta, kde môžete vo dvojici stráviť noc či predĺžený víkend.

Chalúpkovo

Naším prvým tipom je magický rezort Chalúpkovo. Chalúpkovo sa nachádza neďaleko Ružomberka v Liptovskej Štiavnici a poloha tejto oblasti ponúka mnohé možnosti rekreácie.

Počas februára a ešte stále pretrvávajúcej zimy je ideálnym miestom pre teba a tvojho partnera či partnerku. Táto osada uprostred prírody ponúka celkovo 14 dreveníc s prevažne ženskými menami, ako napríklad Annuška či Helenka, ale ubytuje ťa aj Maco, Srdiečko alebo Lúčny hríb.

Cena za 1 noc v Chalúpkove pre 2 osoby počas Valentína je od 75 do 180 eur, podľa veľkosti vybranej drevenice. Neďaleko Liptovskej Štiavnice sa nachádza Thermal Park Bešeňová, v ktorom si skvele vo dvojici oddýchnete vo wellness.

V prípade, že ťa skôr láka lyžovanie, navštív Skipark Ružomberok či historickú obec Vlkolínec. Priamo v areáli sa nachádza aj kontaktná zoo. Chalúpkovo je teda tiež ideálne miesto pre milovníkov prírody a zvierat.

Chata priroda
zdroj: Chalupkovo.sk

PANORAMA Bachledka a Chodník korunami stromov

Chodník korunami stromov v Bachledovej doline v Národnom parku Pieniny ťa spolu s tvojou partnerkou či partnerom zavedie až do nebies. Drevený chodník je podľa portálu Mega ubytovanie dlhý 1 234 metrov a postupne po ňom stúpaš stále vyššie.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM
Zdroje: Chalúpkovo, Mega ubytovanie, Bjornsson Tree Houses, Oravský háj, Booking, North Slovakia, CND Travel, Hotel Kouty, Forrest Garden, Banka lásky, Divná Pani

Najnovšie videá

Trendové videá