Nakazená koronavírusom v SND. Plán predstavení dočasne zrušený

  • Zamestnankyňa prišla do kontaktu s 12 ďalšími zamestnancami SND
  • Svoje preventívne opatrenia uviedli vo vyjadreniach aj iné divadlá
  • Ruší sa aj plánovaný filmový festival Febiofest
  • Multiplexy zavádzajú bezpečnostné opatrenia
TASR
  • Zamestnankyňa prišla do kontaktu s 12 ďalšími zamestnancami SND
  • Svoje preventívne opatrenia uviedli vo vyjadreniach aj iné divadlá
  • Ruší sa aj plánovaný filmový festival Febiofest
  • Multiplexy zavádzajú bezpečnostné opatrenia

Generálny riaditeľ Peter Kováč dnes pre Denník N potvrdil, že do odvolania je celý plánovaný program Slovenského národného divadla zrušený.

Ďalšou nakazenou je zamestnankyňa SND. Tá prišla do kontaktu s 12 pracovníkmi divadla, štábu civilnej ochrany bol odovzdaný zoznam všetkých podozrivých.

Zamestnanci divadla sú tak povinní absolvovať preventívne prehliadky.

Dôležitý oznam SND v súvislosti s koronavírusomNa základe rozhodnutia generálneho riaditeľa Slovenského národného…

Gepostet von David Hudbamusic am Montag, 9. März 2020

Dnes zrušilo plánované podujatia aj Štúdio 12, informovali o tom pred necelou hodinou na svojej sociálnej sieti.

Milé diváčky a diváci, v súvislosti s opatreniami individuálnej a kolektívnej ochrany v súvislosti s prevenciou voči koronavírusu a ochoreniu COVID-19, odporúčaniami Ministerstva kultúry Slovenskej republiky, Bratislavského samosprávneho kraja a firmy Falck A/S, RUŠÍME všetky podujatia v Štúdiu 12 do 31. 3. 2020! Náhradu lístkov si môžete vyžiadať na adrese [email protected],“ píšu.

Podobne je na tom aj Štúdio L+S. Tí síce z preventívnych dôvodov rušia len dnešné predstavenie, no definitívnu bodku za opatreniami ešte nedali.

AKTUALITA! 9.3. Dnešné predstavenie Tri grácie z umakartu, z preventívnych dôvodov rušíme !Vstupenky môžete vrátiť v pokladni Štúdia L+S, príp. v sieti Predpredaj.sk, tam kde boli kúpené.

Gepostet von Štúdio L+S am Montag, 9. März 2020

6. marca oznámilo divadlo Arénu na svojej sociálnej sieti, aby návštevníci, ktorí sa vrátili z oblastí ohrozených nákazou koronavírusu v priebehu posledných 14 dní alebo vykazujú príznaky ochorenia, aby sa nezúčastňovali na divadelných predstaveniach alebo iných verejných podujatiach.

Rovnaká reakcia prišla ja od Divadla Andreja Bagara v Nitre. „V súvislosti s prevenciou proti šíreniu koronavírusu a zvýšenému počtu ochorení na chrípku Divadlo Andreja Bagara v Nitre akceptuje požiadavku vedení škôl na zrušenie návštevy dopoludňajších školských predstavení, ktoré sa mali uskutočniť vo štvrtok 12. marca a v piatok 13. marca 2020,“ informovali na svojom Facebooku.

Divadlo Jonáša Záborského v Prešove sa zatiaľ svojho plánu predstavení drží, no v prípade ohrozenia neváha svoje predstavenia zrušiť. Aktuálne informácie preto sleduj na ich Facebookovej funpage.

Svoje stanovisko poskytlo divákom aj Divadlo J.G.Tajovského vo Zvolene. Plánované prestavenia od 9.-15 marca z preventívnych bezpečnostných dôvodov ruší.

Vážení diváci,na základe rozhodnutia krízového štábu Banskobystrického samosprávneho kraja, prijalo Divadlo Jozefa…

Gepostet von Divadlo Jozefa Gregora Tajovského (DJGT) am Montag, 9. März 2020

Pred pár minútami oznámili organizátori filmového festivalu Febiofest, že podujatie, ktoré bolo naplánované na stredu 11.marca a trvať malo až do nedele, je kvôli ohrozeniu koronovírusom a jeho rýchlemu šíreniu zrušené. Ak sa rozhodnú termín nezrušiť úplne, ale len presunúť, budú o tom informovať v najbližších týždňoch na svojej stránke febiofest.sk. V najbližších dňoch tam nájdeš aj informácie týkajúce sa jednorazových lístkov a cinepassov.

Zdroj: dennikn.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech