Nakazený Milan Kňažko má dôležitý odkaz pre vládu a zdravotníkov a vyzýva ľudí: Nezľahčujte to

  • Herec a politik Milan Kňažko sa aj po dvoch týždňoch stále nachádza v nemocnici
  • Bol pozitívne testovaný na COVID-19
  • Dnes vláde aj všetkým Slovákov napísal dôležitý odkaz
Kňažko
Facebook/Milan Kňažko, Pexels/Martin Lopez
  • Herec a politik Milan Kňažko sa aj po dvoch týždňoch stále nachádza v nemocnici
  • Bol pozitívne testovaný na COVID-19
  • Dnes vláde aj všetkým Slovákov napísal dôležitý odkaz

Ešte koncom septembra sme ťa informovali o tom, že herec Milan Kňažko bol pozitívne testovaný na COVID-19. Na svojom profile na sociálnej sieti ľudí informoval, že jeho zdravotný stav sa zhoršil a leží v nemocnici. Apeloval tak na ľudí, aby nezľahčovali situáciu a rešpektovali nariadenia vlády a zdravotníkov.

Po dvoch týždňoch zverejnil ďalší príspevok, v ktorom vyjadruje rešpekt zdravotníckemu personálu na Slovensku. „S veľkou vďakou a hlbokou úctou sa skláňam pred sestričkami, doktormi a všetkými zdravotníkmi, ktorí v týchto ťažkých časoch a mimoriadne náročných podmienkach riskujú svoje zdravie, aby chránili to naše, vrátane záchrany toho najcennejšieho, životov,“ zdôrazňuje.

AKTUÁLNE: Zaznamenali sme 1 410 nových prípadov koronavírusu. Čakajú nás prísne opatrenia

75-ročný herec a politik vyjadril nádej, že súčasná vláda ich za ich snahu aj patrične odmení a nezostane len pri slovách.

„Verím, že zodpovední ústavní činitelia to v rámci nastávajúcej reformy zhodnotia nielen slovami. Ešte raz Vám ďakujem za starostlivosť, ľudskosť, trpezlivosť a odbornosť,“ napísal Kňažko.

Veľmi pekne ďakujem za všetky gratulácie, ktoré som od vás dostával posledné dni. Nie je v mojich silách odpovedať všetkým, tak aspoň touto cestou príjmite moje najúprimnejšie poďakovanie.

Gepostet von Milan Kňažko am Freitag, 4. September 2020

Ľudí tiež informoval, že za posledných pár týždňov hral niekoľko predstavení. V divadle spolu so svojimi hereckými kolegami nenosil rúško, to mali mať podľa daných predpisov len diváci. „Vyzývam všetkých, aby nezľahčovali situáciu a rešpektovali nariadenia vlády a zdravotníkov,“ napísal.

Ako vnímaš ochorenie COVID-19?

Nenosenie rúšok podľa jeho slov nie je prejav vlastnej slobody, ale bezohľadnosť k slobode tých, ktorých tým ohrozujeme. „Neverte lacným exhibicionistom, že COVID-19 je len ľahká chrípka. Prežil som desiatky chrípkových ochorení, ale COVID-19 neprajem dokonca ani tým, ktorí tieto bludy šíria,“ dodal jeden z lídrov Nežnej revolúcie.

Zdroj: Facebook/Milan Kňažko

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech