Nakupovať sa dá naozaj výhodne. Stačí len vedieť, kde a ako

Snímka obrazovky 2020-10-26 o 11.25.47

Aj vy patríte k tým, ktorí sa pri nákupoch snažia ušetriť? Potom by ste mali vedieť, že pri nákupoch cez internet dnes v porovnaní s klasickými nákupmi v kamenných predajniach dokážete ušetriť peknú kôpku peňazí. Chcete vedieť, ako na to?

Nakupujte na Alza.sk

Dnes už na Slovensku funguje nespočetné množstvo internetových obchodov. Mnohé z nich sú však veľmi úzko špecializované. Len niektoré poskytujú možnosť nakúpiť naozaj široký sortiment tovaru. Takým je napríklad aj internetový obchod Alza.sk, kde nájdete všetko od kozmetiky, hračiek pre deti, cez športové potreby a autodoplnky až po elektroniku a elektrospotrebiče.

Nečakajte na dodanie

Alza má väčšinu ponúkaného tovaru skladom. To znamená, že na dodanie tovaru nemusíte dlho čakať. V závislosti od typu dopravy, ktorý si vyberiete, môžete mať tovar doma v priebehu jedného až dvoch dní, v niektorých mestách dokonca už do 90 minút.  

Ušetrite na poštovnom

Alza vám tiež ponúka rôzne možnosti doručenia tovaru. Niektoré z nich môžete mať úplne za minimálny poplatok, alebo dokonca zadarmo. Ide najmä o osobné vyzdvihnutie v predajni či doručenie do AlzaBoxu – samoobslužnej schránky, ktoré slúžia na rýchle a bezkontaktné vyzdvihnutie tovaru 7 dní v týždni, 24 hodín denne. Môžete si pritom vybrať z 13 predajní a desiatok AlzaBoxov po celom Slovensku. Možností je však oveľa viac. Napríklad členovia prémiového klubu Alza Premium si užívajú dopravu zdarma na všetko. A k tomu ešte množstvo ďalších výhod. 

Využite výpredaje a zľavy

Vašej pozornosti určite neunikol zelený mimozemšťan Alzák, ktorý nás pravidelne informuje o akciách a výpredajoch tohto internetového obchodu. A skutočne, na Alza.sk nemusíte čakať na špeciálnu príležitosť, aby ste mohli využiť výhodné výpredaje. Stačí kliknúť do časti Zľavy a bazár, kde nájdete nový i použitý tovar za parádne ceny. Výrazné zľavy platia aj pre členov klubu Alza Premium, ktorí majú možnosť exkluzívneho nákupu kvalitného tovaru od svetových značiek za bezkonkurenčné ceny. Okrem toho poskytuje Alza aj zľavy pre všetkých študentov s ISIC preukazom. 

A väčšina z nás čaká asi ešte na jednu špeciálnu príležitosť, ktorou je nepochybne Black Friday

Alza Black Friday

Veľký nákupný sviatok Black Friday už určite poznáte. V Alze však našťastie nemusíte čakať celý rok, aby ste si kúpili váš vytúžený produkt lacnejšie. Alza Black Friday je totiž niekoľkokrát do roka a ponúka široký sortiment tovaru so zľavami až do 80 %. A to sa už naozaj oplatí, čo myslíte? Členovia Alza Premium majú navyše možnosť nakupovať tovar už o 12 hodín skôr ako ostatní zákazníci. 

Ak teda začínate zháňať vianočné darčeky alebo rozmýšľate, ako nakúpiť výhodne čokoľvek iné, dá sa to. Nakupovať sa dá naozaj výhodne. Stačí len vedieť, že treba nakupovať na Alza.sk. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK