Nakupujte a šetrite s Tipli

Snímka obrazovky 2021-10-13 o 8.29.36
Tipli

Určite radi nakupujete online. Máte vyhliadnuté obľúbené obchody z každej kategórie a úpenlivo číhate na tie najlepšie zľavy a akcie, aby ste ušetrili? Ako by sa vám páčilo, keby ste mohli šetriť pri každom nákupe, bez ohľadu na to, či je alebo nie je práve akcia? Aj to je možné s Tipli.

Cashbackový portál Tipli vám umožňuje šetriť pri každom nákupe. Dôvodom je cashback, čiže peniaze naspäť z každého nákupu, ktorý uskutočníte v partnerskom obchode Tipli. Ponuka obchodov, ktoré na Tipli nájdete je mimoriadne široká. Viac ako 600 obchodov vrátane tých najznámejších značiek ako AliExpress, Booking, či Gymbeam sú tu pre vás s tými najlepšími cenami.

Čo je Tipli?

Tipli je cashbackový portál, ktorý vám umožňuje šetriť pomocou viacero spôsobov. Hlavným je už spomínaný cashback, čiže peniaze naspäť z každého nákupu. Stačí len nakúpiť a peniaze sa vám pripíšu naspäť na váš Tipli účet, odkiaľ ich viete kedykoľvek previesť na váš osobný účet v banke. Ďalšou možnosťou ako ušetriť je využívanie zľavových kódov a kupónov, ktoré pre vás Tipli pravidelne zbiera. Za zmienku určite stoja aj exkluzívne zľavové kupóny a kódy, ktoré nikde inde ako na Tipli nenájdete. Na záver spomenieme aj online letáky, ktoré taktiež nájdete pohodlne na Tipli. Vyberte si váš obľúbený obchod ako Lidl, Kaufland či Coop Jednota a prezerajte si napríklad online leták coop jednota. Úplne bezplatne a bez nutnosti registrácie.

Ako Tipli funguje?

Princíp fungovania portálu Tipli je mimoriadne jednoduchý a používať ho zvládne naozaj každý. Prejdite na web Tipli, vo vyhľadávaní nájdite svoj obľúbený obchod a prekliknite sa na jeho profil. Práve tam nájdete všetky podstatné informácie o cashbacku, zľavových kódov, či práve aktuálnych letákoch, ktoré si viete pozrieť pohodlne online pre nákupom. Teraz sa už stačí iba prekliknúť priamo do obchodu, vybrať si produkty, dokončiť nákup a zaplatiť. Následne, keď sa pozriete na váš Tipli účet, nájdete tam pripísanú odmenu. Tá vždy čaká na schválenie, ktoré je pri každom internetovom obchode odlišné. Po schválení si môžete peniaze previesť na váš bežný účet v banke. Podmienkou využívania cashbacku je registrácia, ktorá je však úplne bezplatná a nezaberie vám viac ako dve minúty času.

Prečo Tipli funguje?

Ako je možné, že vám Tipli vráti peniaze za vaše nákupy? Je to jednoduché. Tipli uzavrie zmluvu o spolupráci s obchodom, kde za každý váš nákup získa predom dohodnutú províziu. S tou sa s vami následne férovo rozdelí. Je to teda naozaj jednoduché, férové a transparentné.

Nakupujte a šetrite s Tipli

Portál Tipli tu je pre vás s mimoriadne širokou ponukou obchodov, kde môžete ušetriť. Nájdete tu naozaj obchody z každej kategórie. Hľadáte supermarket? Je tu pre vás Lidl, Tesco, či Billa. Chcete si zarezervovať ubytovanie? Pozrite sa na Booking, či Hotels.com. Zaujímajú vás stavebniny a doplnky do domácnosti? Vyskúšajte Obi eshop alebo Decodom. Konečný výber je len na vás. Nakupujte a šetrite s Tipli. Je to jednoduché a zvládne to naozaj každý.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK