Náš bar nie je nalieváreň, kam sa prídeš rozobrať, tvrdí majiteľ známeho baru v Bratislave

  • Martin a Tomaš priniesol do Bratislavy okrem skvelej kávy aj top drinky
  • Najviac ho v biznise dokáže prekvapiť takmer nulová podpora od štátu
  • Martin a Tomaš priniesol do Bratislavy okrem skvelej kávy aj top drinky
  • Najviac ho v biznise dokáže prekvapiť takmer nulová podpora od štátu

Martin Králik stojí za známou kaviarňou Pán Králiček. Okrem pojazdných kaviarní v centre hlavného mesta a na festivaloch si vieš zážitok z kávy praženej v Bratislave spestriť aj v kamennej prevádzke.

Martin sa však rozhodol, že káva nebude jediný nápoj, ktorým si chce získať ľudí. Len pár metrov od kamennej kaviarne na Budovateľskej ulici v Bratislave vznikol bar, ktorý má čo ponúknuť.

Za celým projektom After Wine bar stojí okrem Martina Králika aj jeho spoločník Tomáš Meliško. Cesty sa im skrížili ešte predtým, ako sa o Afteri začalo rozprávať.

Martin spoznal Tomáša ako kolegu, projektového manažéra v Erste Group. Neskôr sa stretli pri spoločnom developerovi, Martin bol na strane dodávateľa a Tomáš na strane zákazníka. Neskôr prišlo na spoločnú reč ohľadom projektu, čo je v tomto prípade práve After. 

Nie je to nalieváreň alebo krčma

Hlavnou zásadou pri otváraní baru bolo, aby sa tu nepodával tvrdý alkohol. Martin s Tomášom totiž v podniku nechcú ľudí, ktorí sa prídu rozobrať na súčiastky. Ich cieľom bolo, aby sa After stal miestom, ktoré si zachová svoju úroveň. 

polar vina pod neonovým nápisom
zdroj: Facebook/After

Ich hlavná vízia je tvoriť miesto, kde sa stretnú ľudia po práci pri pohári dobrého vína alebo miešaného drinku, vypnú myseľ od každodenných starostí a užijú si prítomnosť svojich známych a priateľov.

Startitup PREMIUM logo
Čítaj 10 dní zadarmo PREMIUM články

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Zdroje: After, CE ZA AR, YIMBA, Finstat

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá