Naši vyhrali, chleba preto lacnejší nebude? Bude. Obchodný reťazec pripravil špeciálnu akciu

  • Obchodný reťazec Lidl pripravil špeciálnu akciu na „chlieb hokejový“
  • V pondelok bude v obchodoch tohto reťazca lacnejší
  • Reaguje tak na obľúbený povzdych Slovákov
lidl hokej
LIDL, TASR/Jaroslav Novák
  • Obchodný reťazec Lidl pripravil špeciálnu akciu na „chlieb hokejový“
  • V pondelok bude v obchodoch tohto reťazca lacnejší
  • Reaguje tak na obľúbený povzdych Slovákov

„Je to jedno, chleba kvôli tomu lacnejší nebude.“ Túto vetu si raz za čas povie azda každý Slovák, a to nielen po výhre našej reprezentácie na hokejovom šampionáte. Obchodný reťazec Lidl sa však rozhodol zareagovať a v pondelok 23. mája bude ponúkať chlieb o 10 centov lacnejšie, teda namiesto 99 centov zaplatíš len 89 centov.

Ponuka platí pre zákazníkov, ktorí majú nainštalovanú aplikáciu Lidl Plus, pri nákupe si musíš aktivovať kupón v appke a pri pokladni nasnímať vernostnú kartu v mobile.

 

Aj v druhé vystúpenie na majstrovstvách sveta v hokeji v lotyšskej Rige premenili slovenskí hokejisti na víťazstvo po 60 minútach. Po piatkovom vstupnom triumfe nad Bielorusmi (5:2) v nedeľu zverenci kanadského trénera Craiga Ramsayho zdolali hráčov Veľkej Británie 2:1 (1:0, 1:1, 0:0).

Slováci mali vo väčšine zápasu veľkú prevahu. Hrali aktívne, veľa strieľali, ale chýbala im efektivita. Najväčšou prekážkou bol pre nich brankár Ben Bowns, ktorý si pripísal 41 zákrokov s úspešnosťou 95,35%. Celkovo slovenskí hokejisti v pokusoch na bránku súpera prestrieľali 43:14. Najlepším hráčom slovenského tímu sa stal autor víťazného gólu aj asistencie Róbert Lantoši.

Najbližším súperom slovenských hokejistov v Olympijskom športovom cente v Rige budú v pondelok od 15.15 h SELČ Rusi. Pôjde o súboj dvoch nezdolaných tímov v tabuľke A-skupiny po dvoch kolách zápasov v základných skupinách.

Zdroje: Lidl, SITA

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech