Natočili video o Tatrách, s ktorým sa môžme pýšiť vo svete. Pozri, aká nádhera nás obklopuje

  • Zachytili tie najkrajšie miesta Vysokých Tatier
  • Video na hory naláka aj tých, ktorí by počas dovolenky najradšej ležali niekde na piesku pri mori
Hike the World
  • Zachytili tie najkrajšie miesta Vysokých Tatier
  • Video na hory naláka aj tých, ktorí by počas dovolenky najradšej ležali niekde na piesku pri mori

Ak si počas letných mesiacov radšej pri mori ako na horách, toto video ťa presvedčí ísť na túru. Mladá slovenská dvojica si založila youtubový kanál Hike the World, kde prezentuje našu najkrajšiu dominantu – slovenské vrchy. Prednedávnom predstavila video, ktorého zábery zbierala skoro rok. Výsledok poteší každého nadšenca prírody, lesov a Vysokých Tatier.

Tvorba videa zabrala rok

Po takmer roku zbierania záberov sme spolu so slovenským tvorcom hudby Mirom Maršíkom spravili video o tej časti Slovenska, ktorú najviac milujú nielen Slováci – o Vysokých Tatrách,“ povedal pre Startitup Martin Viglasky.

Pre natočenie záberov si vytipovali presné miesto a čas, kedy bude najmenej turistov, aby mohli zachytiť pravú atmosféru majestátneho pohoria.

Zajtra začíname naše najväčšie turistické dobrodružstvo 🗻.6 dňový pochod horskými chatami v Rakúskych Zillertal a…

Gepostet von Hike the World am Freitag, 23. August 2019

Zábery sú naozaj unikátne. Dvojici sa podarilo zachytiť kamzíky vo Veľkej doline, stráviť noc na Chate pri Zelenom plese, natočiť čarovný východ slnka na Jahňacom štíte.

Navštívili sme nádhernú Bielovodskú dolinu, ktorá je jediná dolina alpského rázu v Tatrách. Turistikovali sme v najdlhšej tatranskej doline – Tichá dolina, kde aj napriek víkendu kedy padali návštevné rekordy, sme stretli sotva 10 ľudí a užili sme si úžasný pohľad na Dolinu Piatich poľských plies z Hladkého sedla,“ dodáva Martin.

Pár vo videu navštívil aj Malú Studenú dolinu kde, im pózovala známa tatranská modelka líška Eliška a nevynechali ani Kôprovu dolinu.

Zdroj: Hike the World

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech