Návrat Rihanny: Jej gigantické vystúpenie na Super Bowl má sprevádzať skvelá novinka

  • Slávna speváčka sa onedlho vracia na koncertné pódiá
  • Jej performance má byť údajne predmetom nového dokumentu Apple TV+
Rihanna na koncerte
TASR/Jakub Kotian
  • Slávna speváčka sa onedlho vracia na koncertné pódiá
  • Jej performance má byť údajne predmetom nového dokumentu Apple TV+

Popová hviezda Rihanna vystúpi 12. februára 2023 počas polčasového programu februárového Super Bowlu LVII. Toto dlho očakávané vystúpenie má byť speváčkin veľký comeback na koncertné pódiá po tom, ako sa v máji tohto roku stala po prvýkrát matkou.

V kuloároch sa však tvrdí, že vystúpenie na obrovskej udalosti bude sprevádzať novinka. Jej vystúpenie a cesta k nemu má byť údajne predmetom nového dokumentu na Apple TV+, píše web Hypebeast.

Comebackový dokument

Streamovacia služba má podľa interného zdroja vysoliť milióny dolárov za dokumentárny film, ktorý má mapovať Rihannin comeback späť na pódiá. „Bude nahrávaná počas skúšok a stretnutí pred veľkým večerom a umožní nahliadnuť do toho, aký je jej život teraz, keď sa vracia k popu ako mama,“ tvrdí zdroj blízky speváčke.

„Rihanna je obrovská hudobná hviezda, a preto Apple zaplatil milióny,“ dodáva. „Má veľkú chuť, najmä preto, že to bude jej veľký návrat na scénu,“ dodal zdroj.

„Super Bowl je jedným z najväčších pódií na svete, ak nie najväčším, takže jej show musí byť ohromná. Pridajte k tomu, že ide o návrat v priamom prenose, takže tlak je obrovský. Rihanna chce, aby si svet pamätal, prečo je jednou z najlepších umelkýň všetkých čias,“ uzavrel.

Špeciálny projekt

„Rihanna je generačný talent, žena so skromnými začiatkami, ktorá prekonala očakávania,“ uviedol vo vyhlásení ešte v septembri tohto roku Jay-Z, ktorého spoločnosť produkuje podujatie.

Táto 44-ročná deväťnásobná víťazka Grammy na rovnakej akcii v roku 2019 odmietla vystúpiť, pretože chcela vyjadriť podporu bývalému rozohrávačovi Colinovi Kaepernickovi. Ten v roku 2016 odštartoval kľačanie počas americkej hymny na protest proti rasovej diskriminácii a policajnému násiliu proti černošskému obyvateľstvu v USA.

Dokument by mohol byť „špeciálnym projektom“, ktorý umelkyňa a podnikateľka naznačovala začiatkom novembra po tom, čo potvrdila, že v dohľadnom období neplánuje vydať album. „Ak ‚opustím’ svoje dieťa, bude to pre niečo špeciálne, pre mňa to bolo buď teraz, alebo nikdy,“ povedala speváčka o svojom rozhodnutí opäť vystupovať.

Self-made miliardárka

Rihanna je okrem popovej divy aj veľmi úspešnou podnikateľkou. Stojí totiž za módnou značkou Fenty, ktorá ju doviedla k miliardám na účte. Fenty je módny dom, ktorý zastrešuje viaceré výrobky a odvetia. Speváčkino celé meno je Robyn Rihanna Fenty. Názov jej úspešnej firmy je teda jednoducho jej priezvisko.

Najzákladnejšou značkou je Fenty Beauty, ktorá sa zameriava primárne na kozmetiku. Nájdeš v nej rôzne produkty s veľmi bohatou paletou pre odlišné odtiene pleti. Savage x Fenty je spojenie firmy Fenty a módnou skupinou TechStyle. Viac sme o tom písali v tomto článku.

Spolu svetu predstavujú svoje kúsky z oblasti spodnej bielizne. Už od začiatku upriamujú pozornosť aj na plus size modely. Značky z dielne Fenty z nej spravili podľa rebríčka Forbes najmladšiu self-made miliardárku v Spojených štátoch amerických za rok 2022.

Zdroje: Hypebeast, TASR, Archív Startitup

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá