NávštevaLekára.sk – objednajte sa k lekárovi rýchlo a jednoducho

  • Jeden z najúspešnejších slovenských startupov, portál na objednávanie k lekárovi online NávštevaLekára.sk, expanduje do Českej republiky
image_1423419986.jpeg
  • Jeden z najúspešnejších slovenských startupov, portál na objednávanie k lekárovi online NávštevaLekára.sk, expanduje do Českej republiky

 

Službu objednať sa k lekárovi cez internet prostredníctvom portálu NávštevaLekára.sk využívajú už tisíce slovenských pacientov. Každý deň pribúdajú nové ambulancie spolupracujúcich lekárov. Na základe slovenského úspechu predstavil portál NávštěvaLékaře.cz, sesterský portál v Českej republike, koncom minulého roku objednávanie k lekárovi online i českým pacientom.

 

 

„Sme radi, že služba rezervácie termínu na vyšetrenie u lekára prostredníctvom internetu sa vďaka nášmu portálu rýchlo rozširuje aj v Českej republike. Ako jeden z mála slovenských startupov úspešne expandujeme u našich susedov a ďalší rast by nám mala zaručiť aj dohodnutá spolupráca s jednou z najväčších súkromných sietí zdravotníckych zariadení v Českej republike,“ hovorí Michal Švec, zakladateľ a riaditeľ portálov.

 

 

Služby portálov NávštevaLekára.sk a NávštěvaLékaře.cz využíva na Slovensku a v Českej republike mesačne pol milióna pacientov a tento počet neustále rastie. Internetová rezervácia termínu vyšetrenia je pre pacientov zadarmo a ponúka veľa výhod. Umožňuje objednať sa na najbližší voľný termín vyšetrenia, ale aj na konkrétny deň a čas, ktoré pacientovi najlepšie vyhovujú. On-line objednanie je k dispozícii non-stop, teda aj mimo ordinačných hodín, večer alebo cez víkend.

 

Pacienti si pochvaľujú, že služba úplne nahrádza telefonické dohadovanie termínu s personálom ambulancie. Pri vyťaženosti lekárov a ich personálu to môže byť často náročné. Využívanie portálu Návšteva lekára.sk si preto pochvaľujú nielen pacienti, ale aj lekári a zdravotné sestry, ktorí sa môžu lepšie sústrediť na vyšetrenie pacientov v ambulancii. 

 

zdroj: TS

Najnovšie videá

Trendové videá