NAŽIVO: Špičky slovenského a svetového biznisu práve diskutujú o stave Slovenska. Čo nás čaká a ako zvládnuť pandémiu?

  • Najväčšie biznisové podujatie jesene je práve NAŽIVO
  • Na konferencii #akonato od Slovenskej sporiteľne spíkuju významné osobnosti slovenského biznisu
  • Reč je o aktuálnych opatreniach, zmene biznis plánov či úspešných koronapríbehoch zo Slovenska
akonato
Slovenská sporiteľňa
  • Najväčšie biznisové podujatie jesene je práve NAŽIVO
  • Na konferencii #akonato od Slovenskej sporiteľne spíkuju významné osobnosti slovenského biznisu
  • Reč je o aktuálnych opatreniach, zmene biznis plánov či úspešných koronapríbehoch zo Slovenska

21. október sa nesie v znamení najväčšieho biznis podujatia na Slovensku, konferencie #akonato od Slovenskej sporiteľne. Témou dňa je druhá vlna koronavírusu, zavedené opatrenia sa týkajú každého podnikateľa na Slovensku.

Špičkoví slovenskí biznismeni a odborníci práve vysvetľujú, ako ich firmy úspešne transformovali svoje biznis modely alebo zaviedli opatrenia, ktoré im pomáhajú krízové obdobie úspešne prekonať, či dokonca využiť na nové príležitosti.

Konferencia #akonato je zadarmo a sledovať ju môžeš prostredníctvom livestreamu zo Starej tržnice

Počas celého dňa významné osobnosti slovenského biznisu ako Róbert Mistrík, Ivan Mikloš a veľké množstvo ďalších predstavia efektívne interné opatrenia a budú reagovať aj na aktuálne prognózy a čísla.

Získaš tak biznisové rady, ktoré sú aktuálne, trefné, k veci a od kredibilných odborníkov, ktorých Slováci častokrát berú za slovo.

 


9:15 | Bojujeme s koronou. Aká je cesta k úspechu?

V prvom bloku konferencie #akonato bude reč o korone a výzvach, ktoré prináša do malých a veľkých biznisov. Špičky európskeho biznisu z Mastercard, EY, Lufthansy a Volkswagenu budú diskutovať o tom, ako sa robustné korporátne firmy dokážu rýchlo prispôsobiť pandémii a kde si z nich môžeme vziať príklad.

Prečo sa to týka aj teba: Skúsení a úspešní lídri miliardových firiem vysvetľujú, ako upraviť firemné procesy, nastaviť si priority a prispôsobiť vnútrofiremnú komunikáciu. Poukážu na zmeny, ktoré korona spustila, no vo veľkých firmách zostanú aj po prípadnom odznení pandémie a vypichnú príležitosti, ktoré pandémia priniesla pre rôzne segmenty.

zdroj: Startitup

11:15 | Vráti sa ekonomika rýchlo do normálu? Hospodárska kríza – jej vplyv a výhľady

Dvaja ministri financií, CEO najväčšej slovenskej banky a reportér Financial Times sa pozrú na to, aké dlhodobé dôsledky bude koronakríza mať pre slovenský biznis a v čom je iná od ostatných krízových období. Diskutovať budú o využívaní záchranných štátnych balíčkov a Slovensko postavia do kontrastu k ostatným európskym štátom.

Prečo sa to týka aj teba: Odborníci sa pozrú na konkrétne čísla a predikcie, ktoré budú diktovať vývoj slovenskej ekonomiky najbližšie mesiace. Reč bude aj o ďalšej kríze, ktorá by po odznení koronavírusu mohla nastať a diskusia sa bude týkať aj štátnych balíčkov záchrannej pomoci.

13:20 | Talkshow Andrey Belányiovej: Čo spája šport, biznis a vedu?

Významní slovenskí predstavitelia športu, biznisu a vedy otvoria tému aktuálnej situácie v kontraste ich vlastných projektov. Martin a Peter Velitsovci porozprávajú o vlastnej značke cyklistického oblečenia, Róbert Mistrík o aktuálnom stave vedy, pričom odhalí svoje najväčšie úspechy a zlyhania, olympijská biatlonistka Anastasia Kuzmina zasa otvorí tému podnikania po skončení športovej kariéry.

Prečo sa to týka aj teba: Skúsení predstavitelia z viacerých odvetví biznisu na reálnych zážitkoch a skúsenostiach radia, ako si efektívne poradiť v kríze aj mimo nej.

zdroj: Startitup

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK