Nečakaj do piatku, Black Friday v PLANEO Elektro už beží

  • Najočakávanejší piatok v roku začal v sieti PLANEO Elektro už v pondelok
  • Od 18. novembra sú tu zľavy 40 % absolútne na všetko. Napríklad taký iPhone 11 nestojí ani 500 eur
Pixabay
  • Najočakávanejší piatok v roku začal v sieti PLANEO Elektro už v pondelok
  • Od 18. novembra sú tu zľavy 40 % absolútne na všetko. Napríklad taký iPhone 11 nestojí ani 500 eur

Notebooky, smartfóny, spotrebná elektronika, veľké a malé domáce spotrebiča a všetko potrebné pre dom, záhradu, hobby, ako aj hračky a kancelárske potreby sú od 18. novembra  do nedele 1. decembra lacnejšie o 40 %. Napríklad taký APPLE iPhone 11, ktorý asi ani netreba zvlášť predstavovať. Dve fotokamery pre dokonalé fotky aj v noci a 4K videá, batéria s celodennou výdržou, najtvrdšie sklo, najrýchlejší čip a výdrž vo vode hodná potápača – 30 minút až do dvojmetrovej hĺbky. V PLANEO Elektro ho počas akcie Black Friday ho namiesto za 819 € dostanete len za 491,40 €.

zdroj: PLANEO Elektro

A čo takto využiť zľavy a pozrieť si konečne všetky filmy a seriály na poriadnej obrazovke? LED televízor SONY KD-65XG8096B má 4K obrazovku s veľkorysou 164 cm uhlopriečkou. Technológia 4K X-Reality™ PRO zachytí každý detail a technológia ClearAudio+ sa postarala o perfektný zvuk. Televízor je možné ovládať aj hlasom a ženy poteší úhľadne ukrytá kabeláž. Stojí síce 899 €, v PLANEO Elektro zaň dáte len 539,40 €.

zdroj: PLANEO Elektro

K pohodovému ničnerobeniu aj k finišovaniu s prácou dobre padne kávička ako z talianskeho bistra. Takú vám doma vyrobí iba kvalitný kávovar, akým je aj pákové espresso Sage BES875BSS s 18 nastaveniami hrubosti mletia kávy priamo do páky a funkciou krátkeho predsparenia, aby horúca voda dokonale prešla pomedzi kávu a vzala z nej do vašej šálky to najlepšie. K espressu je aj kanvička na napenenie mlieka s teplomerom. Od 18. novembra do 1. decembra si tohto vášho privátneho baristu kúpite v PLANEO Elektro za 466 € namiesto pôvodných 699 €.

zdroj: PLANEO Elektro

Zľavu 40 % v čase od 18. novembra 2019 do 1. decembra 2019 získa  každý, kto nakúpi tovar v kamenných predajniach siete PLANEO Elektro nad 110 eur a splátky s 5-ročnou VIP zárukou. Pri splatení do 6 mesiacov sú splátky bez navýšenia.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech