Neďaleko Galanty došlo k tragickej nehode. Neprežili dvaja ľudia, hlási polícia

  • Tragická nehoda sa stala blízko obce Lúčny dvor
  • Policajti hlásia dvoch mŕtvych
  • Dodávka sa čelne zrazila s kamiónom
polícia galanta zrážka kamión havária
Ilustračný obrázok Facebook/reprofoto/Polícia SR – Trnavský kraj
  • Tragická nehoda sa stala blízko obce Lúčny dvor
  • Policajti hlásia dvoch mŕtvych
  • Dodávka sa čelne zrazila s kamiónom

Pri obci Lúčny Dvor došlo v piatok večer k tragickej nehode. Dodávka sa čelne zrazila s kamiónom. Nehodu neprežili dve osoby, ako informujú policajti na sociálnej sieti.

Pre tragickú udalosť je „cesta I. triedy za obcou Lúčny Dvor smerom na Senec úplne uzavretá“.

K dopravnej nehode došlo podľa informácií polície o 18.35 v úseku cesty, kde je maximálna povolená rýchlosť znížená na 60km/h. Podľa predbežných zistení polície mal vodič dodávky prejsť zo zatiaľ neznámych príčin do protismeru.

Policajti sú na mieste a dokumentujú situáciu.

O život prišli muži vo veku 33 a 53 rokov

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave prinieslo v sobotu večer doplňujúce informácie. Prípad si podľa ich slov na mieste udalosti prevzal policajný vyšetrovateľ z Galanty. Cestu však pre vodičov sprejazdnili až o 1.00 v sobotňajších skorých ranných hodinách. 

Policajti zároveň potvrdili, že obeťou nehody sa stali obaja vodiči. „33-ročný vodič, ktorý riadil auto Fiat Ducato, prešiel z nezistených príčin do protismeru, kde sa čelne zrazil s kamiónom. Pri náraze došlo k stretu práve na strane vodičov, ktorí utrpeli vážne zranenia nezlučiteľné so životom. O život prišiel tak aj 53-ročný muž, ktorý riadil kamión,“ píše sa na sociálnej sieti.

Ako sme ťa už v piatok večer informovali prostredníctvom aktuálnej správy, k nehode došlo na rovnom úseku cesty, kde je znížená rýchlosť jazdy až na 60 km/h. Vzhľadom aj na tieto okolnosti polícia preverí, či k nehode nemohlo prísť pod vplyvom alkoholu alebo iných návykových látok čo bude preverené pri súdnej pitve, alebo úmyselného konania zo strany vodiča.

Zdroje: FB/Polícia SR-Trnavský kraj, Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá