Neďaleko Senice mal nájsť mladík zavraždenú vlastnú matku. Starostka tvrdí, že rodina bola bezproblémová

  • Podľa dostupných informácií ide o násilný trestný čin
  • Ďalšie detaily zatiaľ nie sú známe
na snímke je policajné auto
TASR/Pavol Zachar
  • Podľa dostupných informácií ide o násilný trestný čin
  • Ďalšie detaily zatiaľ nie sú známe

Portál noviny.sk informuje o tom, že v obci Dojč pri Senici malo nájsť dieťa svoju zavraždenú matku. Podľa dostupných informácií ide o násilný trestný čin, ďalšie detaily zatiaľ nie sú známe.

Podľa informácií portálu Startitup sa na mieste nachádzajú policajti so samopalmi.

Ako pre Startitup uviedla starostka obce Slavomíra Melišová, k tragédii malo dôjsť približne o 16:15 až 16:30, kedy jej začali telefonovať ľudia z dediny. Ide o rodinu, ktorá má jedného syna. „Neviem, či je už dospelý alebo ešte nie, ale je zhruba v tom veku,“ uviedla s tým, že otec mladíka je na dôchodku a obeť tragédie ešte pracovala. Mala mať okolo 40 rokov. Konkrétny vek však známy nie je.

V čase tragédie sa starostka v obci nenachádzala a keď sa do nej vracala, videla len uzavretú cestu. Pri rozhovore s policajtmi sa dozvedela, že cestou ísť nemôže, pretože tam pracuje zásahový tím polície. 

Podľa starostky nič nenasvedčovalo tomu, že by v rodine, kde sa tragédia stala, boli nejaké problémy. „Nedokážem si predstaviť, čo sa tam stalo,“ uzavrela. 

O incidente na sociálnej sieti informuje aj Polícia Slovenskej republiky – Trnavský kraj. „Polícia momentálne vykonáva prvotné úkony. Udalosť preverujeme v súvislosti s podozrením na násilný trestný čin. Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to situácia dovolí.“

Spravodajský portál tvnoviny.sk priniesol informáciu, že útočníkom mal byť 70-ročný muž, ktorý bol ex-manželom obete. Dvojica sa mala rozviesť len nedávno. Podľa brata nebohej sa žena chcela o svojho bývalého partnera starať aj napriek tomu, že ju ponižoval a psychicky na ňu útočil po tom, čo po karanténe pribrala. 

70-ročný muž sa však rozviesť chcel a aj tak urobil. Žena si následne našla nového partnera, čo v mužovi vzbudilo žiarlivosť. Po útoku mal bývalý partner obete utiecť do neďalekého lesa, kde sa ho snažia chytiť špeciálne jednotky so samopalmi.

Zavraždenú ženu našiel jej 18-ročný syn.

Zdroje: noviny.sk, tvnoviny.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá