Nekonečno inšpiratívnych diskusií. Vyberáme prvých top 5 spíkrov z JobSpoTT 2019

  • Kariérny veľtrh JobSpoTT bude opäť studňou inšpirácie pre uchádzačov o zamestnanie, študentov ale aj samotných vystavovateľov
JobSpoTT
  • Kariérny veľtrh JobSpoTT bude opäť studňou inšpirácie pre uchádzačov o zamestnanie, študentov ale aj samotných vystavovateľov

1. Kreativita pohľadom neurovedy

Prvou ostrieľanou spíkerkou bude Olívia Hurbanová, ktorá vo svojej prednáške povie, aké sú zručnosti budúcnosti. Olívia je pozitívna skeptička, rozvíja svoj vlastný koncept „Olinclusive“ a prepája hard science a soft skills. Vie a bude šíriť ďalej, ako súvisí kreativita s neurovedou, zbaví nás mýtov o kreatívnom myslení a ako to funguje v roku 2019, prečo nám evolúcia nepriala a kreatívnych hláv je v ľudstve nedostatok a svoju kreativitu budete s odborníčkou aj testovať.

zdroj: JobSpoTT

2. Networking – nástroj na získavanie odporúčaní

Juraj Bais bude hovoriť o networkingu a obchode a či slovo „dosť“ nie je relatívnym pojmom, kedy je dostatok kontaktov naozaj dostatok a ako s nimi vo svojom odbore pracovať. Zaujme aj teóriu 6 stupňov odlúčenia – čo to znamená a ako vás posunie v kariére?

3. Ako byť IN na LinkedIN?

V súčasnosti jedna z najvyužívanejších sociálnych sietí, priestor na získavanie kontaktov, vytváranie skvelého portfólia, ale treba vedieť, ako na to. Dobré „know-how“ príde oddiskutovať Miki Plichta na tému “Sebavedomý LinkedIn bez pozlátka“.

zdroj: JobSpoTT

4. Prednáška aj pre firmy: Maximalizujte potenciál zamestnancov

Tento rok sa rozhodli organizátori inšpirovať aj samotných vystavovateľov a prednášku pre nich si pripravila Dáša Malá Fabšíková na tému „Maximalizujte potenciál svojich zamestnancov, tímov a tak i vašej organizácie.“ Dáša vystúpi s dvoma interaktívnymi workshopmi pre študentov, prvý na tému „Ako si hľadať školu alebo prácu, ktorá ma bude baviť?“ a druhý „Ako môžem byť super výkonný v práci a zároveň tímový hráč?“

5. Plníme si sny alebo podnikáme?

Poslednou prednáškou, ktorú vyberáme spomedzi prvých vybraných je od Miriam Zsilleovej na tému „Plníme si sny alebo podnikáme?“ – a dá sa oboje naraz? Ako vyzerá podnikanie v 21. storočí a na čo by si mali ambiciózni mladí ľudia v podnikaní mali dávať pozor?
Všetci spíkri uvedú svoje interaktívne diskusie s príbehom a vlastnou skúsenosťou a navyše sa s nimi budete môcť porozprávať aj osobne a prekonzultovať to, čím sa v živote pretkávate vy. Nenechajte si ujsť nekonečno príležitostí na JobSpoTT 2019 už 13. novembra 2019 v Mestskej športovej hale v Trnave.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK