Neodchádzaj z práce kvôli tomu, že chceš cestovať po svete. Dá sa to aj takto

  • Mnoho ľudí má víziu všetko nechať tak, odísť a skúsiť šťastie niekde v Thajsku, Anglicku, či v Austrálii. Prečo sa však nezlepšiť v nejakej z oblastí natoľko, aby si nemusel zo svojej práce odchádzať, ale mohol si si ju zobrať so sebou.
bu
unsplash.com
  • Mnoho ľudí má víziu všetko nechať tak, odísť a skúsiť šťastie niekde v Thajsku, Anglicku, či v Austrálii. Prečo sa však nezlepšiť v nejakej z oblastí natoľko, aby si nemusel zo svojej práce odchádzať, ale mohol si si ju zobrať so sebou.

Dnes ti ponúkame 5 najúspešnejších kurzov pre tých, ktorí sa chcú stať freelancermi a nechcú, aby ich práca pripútala na stoličku v jednej firme. Máš len pár hodín, aby si získal prístup k týmto online kurzom za zlomok ich pôvodnej ceny. Nenechaj si to ujsť a nauč sa niečo nové za pár eur.

 

Zarábaj na vytváraní vlastných WordPress tém

Trúfaš si využiť WordPress na viac ako len platformu pre tvoj biznis? Pomerne jednoducho sa môžeš naučiť, ako vytvárať vlastné responzívne WordPress témy, ktoré ti prinesú profit. Ak máš len základné znalosti HTML, CSS a PHP s týmto kurzom posunieš svoje skills o level vyššie a nebudeš mať problém pracovať ako freelancer odkiaľkoľvek.

Zľava zo 175 € na 12 €

 

Staň sa profesionálnym video editorom v Adobe Premiere Pro CC

Ak hľadáš momentálne najpredávanejší kurz zameraný na Adobe Premiere CC, je to tento od uznávaného lektora Phila Ebinera. Premiere Pro dnes využívajú profesionáli v rôznych oblastiach biznisu, či marketingu. Ak je dnes po niečom dopyt, tak je to kvalitná video produkcia a posprodukcia. Či už chceš upravovať vlastné videá, ktoré si natočil počas cestovania alebo si chceš rozbehnúť kariéru video editora, tento kurz sa ti určite bude hodiť.

Zľava z 200 € na 12 €

Vyťaž zo svojich reklamných kampaní na Facebooku maximum

Ak máš ešte stále medzery v menežovaní online kampaní na Facebooku, mal by si sa zveriť do rúk profesionálom. Tým je aj Adam – lektor, ktorý má na Udemy 3 najpredávanejšie kurzy. V tomto kurze ti prezradí stratégie, tipy a triky, ako dosiahnuť vďaka facebook kampaniam, vytýčené ciele. Optimalizuj svoj rozpočet, zvýš svoje zisky. V kurze si prejdeš všetkým, od kreatívy až po copywriting.

Zľava z 200 € na 12 €

 

Začni na svojom blogu zarábať, tak, aby si prežil aj na Bali

Dnes už má blog takmer každý. Ako sa však odlíšiť od masy a robiť to tak, aby si z neho vyťažil viac ako len pochvalné komentáre od kamarátov.  Ak chceš vedieť ako z blogu urobiť generátor tvojej výplaty, tento kurz je plný tipov, ako na to.

Zľava zo 195 € na 12 €

 

Presvedč sa, že Python nie je veda a začni na ňom zarábať

Ak hľadáš najkomplexnejší, no zároveň zrorumiteľný kurz objasňujúci programovací jazyk Python – práve si ho našiel. V kurze sa naučíš obe verzie programu a to v balíčku so 100 prednáškami vo viac ako desiatich hodinách videa. Kurz zahŕňa kvízy, testy a domáce úlohy, ako aj 3 veľké projekty na vytvorenie tvojho vlastného portfólia v Pythone. Za skúšku to určite stojí, keďže priemerný plat Python programátora sa pohybuje na úrovni 1661 eur.

Zľava zo 195 € na 12 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech