Netflix čelí absurdnému problému. Seriál Squid Game zverejnil telefónne číslo reálnej osoby

  • Netflix použil vo svojej novinke niekoho skutočné telefónne číslo
  • Žena dostáva asi 4 000 hovorov denne
  • Netflix na riešení problému pracuje
netflix
Squid Game, Netflix/Unsplash/@taylor_grote
  • Netflix použil vo svojej novinke niekoho skutočné telefónne číslo
  • Žena dostáva asi 4 000 hovorov denne
  • Netflix na riešení problému pracuje

Aktuálny hit Squid Game od spoločnosti Neflix sa teší obrovskému úspechu po celom svete. Seriál si získal množstvo fanúšikov.

Jedná sa o dielo, ktoré pochádza z Južnej Kórey. Skupinka ľudí si prechádza ťažkým obdobím a potrebujú peniaze. Každý z nich sa zapojí do zvláštnej hry, kde musia prežiť a na konci ich čaká obrovský peňažný zisk.

V týchto dňoch však Netflix čelí vďaka novému kórejskému hitu veľmi závažnému problému. V prvej časti seriálu Squid Game bolo totiž odhalené reálne telefónne číslo istej ženy.

Obrovské množstvo správ a telefonátov denne

Telefónne číslo ženy bolo odhalené už počas prvej epizódy seriálu Squid Game, ktorý je aktuálne hitom číslo jedna na Netflixe, ako uvádza portál The Independent.

Majiteľka telefónneho čísla sa pod pseudonymom „A“ vyjadrila, že množstvo telefonátov ju znepokojovalo už od premiéry šou, čo bolo dňa 17. septembra. 

„Od odvysielania hry o chobotnici dostávam denne textové správy a telefonáty, takže je ťažké žiť môj každodenný život,“ informovala „A“ v rohovore pre Monday Today

„Existuje viac ako 4 000 telefónnych čísel, ktoré mi denne volajú. Batéria mobilného telefónu sa mi vybije za pol dňa kvôli volajúcim bez pojmu o čase, či už vo dne alebo v noci,“ doplnila „A“.

Netflix sa snaží o nápravu

Keď sa spoločnosť Netflix o probléme dozvedela na začiatku, uviedli, že so vzniknutou situáciou nedokážu nič urobiť. 

Avšak neskôr Netflix opäť reagoval. „Netflix, ako aj produkčná spoločnosť Squron Game, spoločnosť Cyron Pictures, si tento problému uvedomujú a pracujú na jeho vyriešení.“

Majiteľku telefónneho čísla si pozvala produkčná spoločnosť na stretnutie a zvažujú, čo ďalej. Kórejská novinka je aj naďalej k dispozícii na Netflixe.

Zdroje: The Independent, Monday Today

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie