Netflix má už aj videá so slovenskými titulkami

  • Dúfajme, že toto je len začiatok.
netc
  • Dúfajme, že toto je len začiatok.

D.J. Tanner-Fuller (Candace Cameron Bure) je čerstvou vdovou, ktorá ma na krku troch chlapcov. S nastávajúcou nezávideniahodnou situáciou jej chce pomôcť jej mladšia sestra Stephania (Jodie Sweetin) a jej kamarátka Kimmy (Andrea Barber). A preto sa k nej obe nasťahujú aj s Kimmyinou pubertálnou dcérou Ramonou (Soni Bringas), aby D.J. pomohli s domácnosťou ale aj s výchovou nezvládnuteľných chlapcov.

The house is full again. Fuller house is coming to Netflix February 26.

zdroj fotografie:thenerdinitiative.com

Môžno ti to znie povedome. Nie je sa čomu diviť. Nový komediálny seriál je pokračovaním veľmi úspešného sitcomu z 90-tych rokov, u nás známeho ako Plný dom, v ktorom si zahrali aj sestry Olsenové. Ak máš zakúpený jeden z Netflix balíčkov, budeš si môcť pozrieť prvú sériu Fuller House aj s originál slovenskými titulkami.

ful

zdroj fotografie:independent.co.uk

Po vyše roku odkedy sa Netflix dostal aj k nám, máme k dispozícií lokalizované titulky. Od začiatku totižto slovenské ani české titulky nie sú dostupné. Avšak existuje jeden trik vďaka ktorému sa k ním môžeš dopracovať. Je potrebné, aby si mal nainštalovaný prehliadač Chrome. Potom si budeš schopný stiahnuť určitý typ rozšírenia služby Netflix s názvom Super Netflix. Stiahneš si ho aj tu.

fight

zdroj:giphy.com

Pri týchto titulkoch však môže byť problém s načasovaním. V praxi ich nahrávanie do sledovaného programu nie je práve šikovné. Nahrávanie nie je možné robiť v reálnom čase. To znamená, že najskôr si musíš program odpozerať, a potom skúšať šťastie a dúfať, že všetko bude sedieť, ako má.

Zaujímavé je, že diváci v Českej republike majú k dispozícií oveľa viac titulov s českými titulkami na rozdiel od nás, kde ešte nie sú vôbec dostupné. Uvidíme, či je to len otázka času alebo sme natoľko nezaujímavý trh, že k nám žiadne vylepšenia len tak ľahko neprídu.

zdroj:netflix.com zdroj titulnej fotografie:fastcompany.com 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech